Комфорт та зручність з activPilot Ergo

ActivPilot Ergo являє собою тип поворотно-відкидної фурнітури для максимально зручного та комфортного користування вікном, яке підійде для людей з обмеженими фізичними можливостями, а такж для людей похилого віку. Особлива зручність досягається за допомогою ручки, що розташована в нижній горизонтальній частині віконної стулки, а такж завдяки використанню особливого механізму закривання та відкривання “без зусиль”. Для вікон, що розташовуються у важкодоступних місцях, використання такої фурнітури є оптимальнім варіантом, у чому ви переконаєтесь на власному досвіді.

Зручне розташування віконної ручки


Люди похилого віку нерідко проживають у будинках, вікна в яких служать понад 20, 30, а то і 40 років. Такими вікнами зазвичай важко користуватись навіть молодим та здоровим людям, вони не мають достатнього функціоналу. Високо встановлені віконні ручки створюють для літніх людей та осіб з обмеженими можливостями багато труднощів. В деяких будівлях, наприклад, з великими вікнами та високими стелями, вкрай складно дістатись до ручки вікна, або навіть до самого вікна — через особливості його розташування чи меблі в приміщенні.
Спеціалістами Winkhaus була створена особлива фурнітура activPilot Ergo, що передбачає розміщення ручки вікна у нижній горизонтальній частині стулки. Спеціалістам вдалось розробити оптимальний тип фурнітури з точки зору ергономіки, щоб забезпечити найкращі умови для комфортного та зручного користування вікном.

Користування вікном «без зусиль»

Конструкція фурнітури activPilot Ergo дозволяє відкривати стулки вікна, докладаючи невеличкі зусилля. Навіть ящо людина сидить, їй буде дуже легко відчинити вікно, оснащене подовженою ручкою. Повернувши ручку на 90°, можна відкрити вікно; ще один оберт на 90° дозволить нахилити стулку. Необхідне положення стулка приймає під дією фурнітури без додаткових зусиль. Це означає, що немає жодної потреби в зайвих рухах — не треба ні натискати на стулку при закритті, ні тягнути її на себе, відкриваючи вікно.

Для надзвичайно зручного використання та створення оптимальних умов для провітрювання, вікна з фурнітурою activPilot Ergo рекомендовані для встановлення в соціальних установах, медичних закладах, інтернатах та будинках, де проживають люди позилого віку або особи з особливими потребами.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі