Euroline

Профільна система вікон Euroline належить до класичних систем профілів, як віконних, так і дверних. Її можна сміливо відносити до універсальної віконної і дверної системі профілів, яка має широкий спектр можливостей і розширений функціонал. Що стосується профільної системи, то в ній застосовуються трикамерні профілі, ширина яких становить 58 мм.

Профільна система Евролайн відрізняється своєю сучасністю, і варто відзначити, що вона може вписуватися в будь-який дизайн. Вікна по системі Euroline можуть мати різну конфігурацію, тому варто відзначити поворотні вікна, відкидні, поворотно-відкидні і штульпові вікна. Що стосується дверей, то тут не варто обмежуватися лише вхідними дверима. Варто також згадати двері межкомнантие, балконні і навіть двері на терасу.

 Склопакети, застосовувані в профільних системах Euroline, також можуть похвалитися своєю різноманітністю: відзначимо, що це можуть бути звичайні склопакети, склопакети з підвищені якостями звукоізоляції, енергозберігаючі склопакети, а також спеціальні варіанти.

Відзначимо також, що система Euroline може мати на увазі наявність декоративних перекладин, які розміщуються всередині склопакета, наклеюються на склопакет або розділяють його.
Профільні системи Euroline володіють різними сертифікатами - гігієнічними, пожежниками, також сертифікатами RAL і від провідних європейських інститутів.

З приводу ущільнень варто відзначити, що в даних профільних системах контур ущільнення в рамі і стулці є суцільним, а ущільнювачі можуть мати сірий або чорний колір.

Звернемо увагу на фізичні властивості, якими наділені вікна профільних систем Euroline. Варто відзначити класи захисту від шуму від II до IV і звукоізоляцію VDI 2719. Опір теплопередачі виступає у відповідності з третім класом виробів за нормами і стандартами. Крім того, характеристики вікон по захисту від злому відповідають нормативам DIN V ENV 1627 - 1630.
Відзначимо, що склопакет встановлюється на глибину 18 мм, а при установці в раму і в стулку його ширина може знаходитися в межах 4-32 мм.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі