Softline

Вікна Softline є інноваційні енергоефективні віконні конструкції, які виступають у відповідності з усіма високотехнологічними вимоги сучасності і майбутнього.

Енергозберігаючі властивості - це одна з основних функцій, які повинні виконувати сучасні вікна, і варто зазначити, що профільні системи VEKA Softline на сьогоднішній день допомагають створювати проекти і відповідно, вікна, які будуть актуальні не тільки сьогодні, але і в майбутньому.

Системної платформою Softline пропонується базова ширина, яка є оптимальною для монтажу і крім того, дозволяє ефективно використовувати вікна, які відповідають всім нормам енергозбереження. Віконні системи Softline відмінно підходять як для нових будівель, так і для тих, які реконструюються. Вікна Softline відрізняються винятковою якістю, вони виробляються з урахуванням всіх необхідних нормативів по вторинній переробці і дуже економічні. Завдяки новій системі можливе використання власної створочной геометрії, яка враховує особливості використання технології, згідно з якою склопакет вклеюється в стулку. Таким чином, переробники можуть використовувати безліч різних можливостей для того, щоб виробничий процес виготовлення вікон був безпечним, а готові вікна виходили дуже якісними і надійними.

Геометричних рішень, які пропонує комплексна система вікон Softline, налічується понад сорок. Відзначимо, що всі артикули строго відповідають вимогам класу А стандарту RAL, що означає виняткову оптику вікна, а також його відмінний функціонал. Додаткові артикули можуть бути використані для того, щоб вибирати з різних конфігурацій вікна.

Ширина рами і стулки є оптимальною для монтажу і становить 82 міліметра, завдяки чому віконна система може вважатися універсальної. А це означає, що її з успіхом можна застосовувати як в будівлях новобудови, так і при реконструкції будинків, які варто віднести до старої будівлі.

Вікна профілю Softline поєднують не тільки високу якість і універсальність, що дозволяє їм бути сумісними з сполучними профілями систем з монтажною шириною 70 мм. При установці таких вікон може бути використана вся основна фурнітура. Крім того, вікна Softline мають вишуканий класичний дизайн, властивий оптиці даної системи.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі