Softline

Вікна Softline є інноваційні енергоефективні віконні конструкції, які виступають у відповідності з усіма високотехнологічними вимоги сучасності і майбутнього.

Енергозберігаючі властивості - це одна з основних функцій, які повинні виконувати сучасні вікна, і варто зазначити, що профільні системи VEKA Softline на сьогоднішній день допомагають створювати проекти і відповідно, вікна, які будуть актуальні не тільки сьогодні, але і в майбутньому.

Системної платформою Softline пропонується базова ширина, яка є оптимальною для монтажу і крім того, дозволяє ефективно використовувати вікна, які відповідають всім нормам енергозбереження. Віконні системи Softline відмінно підходять як для нових будівель, так і для тих, які реконструюються. Вікна Softline відрізняються винятковою якістю, вони виробляються з урахуванням всіх необхідних нормативів по вторинній переробці і дуже економічні. Завдяки новій системі можливе використання власної створочной геометрії, яка враховує особливості використання технології, згідно з якою склопакет вклеюється в стулку. Таким чином, переробники можуть використовувати безліч різних можливостей для того, щоб виробничий процес виготовлення вікон був безпечним, а готові вікна виходили дуже якісними і надійними.

Геометричних рішень, які пропонує комплексна система вікон Softline, налічується понад сорок. Відзначимо, що всі артикули строго відповідають вимогам класу А стандарту RAL, що означає виняткову оптику вікна, а також його відмінний функціонал. Додаткові артикули можуть бути використані для того, щоб вибирати з різних конфігурацій вікна.

Ширина рами і стулки є оптимальною для монтажу і становить 82 міліметра, завдяки чому віконна система може вважатися універсальної. А це означає, що її з успіхом можна застосовувати як в будівлях новобудови, так і при реконструкції будинків, які варто віднести до старої будівлі.

Вікна профілю Softline поєднують не тільки високу якість і універсальність, що дозволяє їм бути сумісними з сполучними профілями систем з монтажною шириною 70 мм. При установці таких вікон може бути використана вся основна фурнітура. Крім того, вікна Softline мають вишуканий класичний дизайн, властивий оптиці даної системи.

Новини компанії
Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі