Softline

Вікна Softline являють собою інноваційні енергоефективні віконні конструкції, які виступають у відповідності з усіма високотехнологічними вимоги сучасності і майбутнього.

Енергозберігаючі властивості - це одна з основних функцій, яку мають виконувати сучасні вікна, і варто відзначити, що профільні системи VEKA Softline у Чернівцях на сьогоднішній день допомагають виготовляти вікна, якість яких буде на високому рівні не тільки сьогодні, а і в майбутньому.

Системною платформою Softline пропонується базова ширина, яка є оптимальною для монтажу і, крім того, дозволяє ефективно використовувати вікна, які відповідають усім нормам енергозбереження. Віконні системи Softline відмінно підходять як для нових будівель, так і для тих, що реконструюються. Вікна Softline відрізняються винятковою якістю, вони проводяться з урахуванням всіх необхідних нормативів по вторинній переробці і дуже економічні. Завдяки новій системі можливе використання власної стулковій геометрії, яка враховує особливості використання технології, згідно з якою склопакет вклеюється в стулку. Таким чином, переробники можуть використовувати безліч різних можливостей для того, щоб виробничий процес виготовлення вікон був безпечним, а готові вікна виходили дуже якісними і надійними.

Геометричних рішень, які пропонує комплексна система вікон Softline, налічується понад сорок. Відзначимо, що всі артикули строго відповідають вимогам класу А стандарту RAL, що означає виняткову оптику вікна, а також його відмінний функціонал. Додаткові артикули можуть бути використані для того, щоб вибирати з різних конфігурацій вікна.

Ширина рами і стулки є оптимальною для монтажу і становить 82 міліметра, завдяки чому віконна система може вважатися універсальною. А це значить, що її з успіхом можна застосовувати як у новобудовах, так і при реконструкції будинків, які варто віднести до старого фонду.

Вікна з профілю Softline поєднують не тільки високу якість і універсальність, що дозволяє їм бути сумісними із з'єднувальними профілями систем з монтажною шириною 70 мм. При виробництві таких вікон може бути використана фурнітура, що пропонується більшістю компаній-виробників. Крім того, вікна Softline мають вишуканий класичний дизайн, властивий оптиці даної системи.

Новини компанії
Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі