Alphaline

Профільна система Alphaline відрізняється високою якістю, і її варто віднести до енергоефективних віконних профілів.

Профільна система Alphaline – це наявність шестикамерної системи (віконної або дверної) при ширині 90 мм. При цьому відповідно до норм RAL товщина зовнішньої стінки складає 3 мм. Вікна з профільних систем Alphaline відрізняються своєю функціональністю, а також дуже сучасним дизайном.

Так, вікна, створені за проектом профільних систем Alphaline, можуть бути стандартними, з підвищеною теплоізоляцією, а також з поліпшеними властивостями звукоізоляції. Також можуть створюватися арочні вікна, штульпові вікна та середньопідвісні вікна.

Профільні системи Alphaline відрізняються високою якістю, яка підтверджується відповідними сертифікатами - протипожежними сертифікатами, сертифікатами RAL, а також сертифікатами гігієнічними та від провідних європейських інститутів.

Що стосується ущільнень у профільних системах Alphaline, то вони мають три контура, що забезпечує найкращу ізоляцію від шуму як ззовні, так і зсередини. При цьому вікна набувають великої герметичності, а це означає, що і теплоізоляція буде на вищому рівні - в приміщенні з такими вікнами неодмінно буде тепло і затишно. Ущільнення в рамі і стулці є суцільним, при цьому використовуються ущільнювачі різних кольорів - сірого, чорного і карамельного.

Що стосується фізичних властивостей вікон, створених за допомогою профільної системи Alphaline, то навіть при використанні склопакета 24 мм вже можна досягти відмінних теплоізоляційних показників. При використанні двокамерного склопакета досягається коефіцієнт теплопередачі вікна Uw = 0,8 W/m2K.

Що стосується звукоізоляційних властивостей, то тут існують класи захисту від шуму від II до IV, і звукоізоляція VDI 2719.
Також відзначимо, що за протизламними характеристиками вікна з профільних систем Alphaline знаходяться у чіткій відповідності з нормативами DIN V ENV 1627-1630.

21 мм - така глибина, при якій склопакет встановлюється в стулку. При установці склопакета в раму і стулку його товщина може бути 24-50 мм.

Новини компанії
Регулировка пластиковых окон своими руками

Читати далі

Зустрічаємо новий рік з сухими вікнами

Читати далі

Засклення балконів

Читати далі

Вікна - те що треба

Читати далі

Приховані петлі Dr Hahn KT-R

Читати далі

Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі