Дорхан


Компанія «Дорхан» (DoorHan) є великим виробником секційних воріт, які відрізняються особливою функціональністю, дуже зручні та легкі в експлуатації. Продукція компанії «Дорхан» - виняткової якості, оскільки її виготовляють, виходячи з різних експлуатаційних і кліматичних умов, в яких вона буде використовуватися. Також у цей список входять низькі і високі температури, а також можливість перепадів напруги в мережі змінного струму. Проектування воріт «Дорхан» має на увазі те, що продукція відрізняється високою якістю, не боїться морозу, є дуже стійкою, має тривалим ресурсом роботи, безпечна і універсальна.

Для виготовлення полотна воріт використовуються особливі сендвіч-панелі, розроблені спеціально компанією «Дорхан», і дана технологія не допускає з'єднання листів металу панелей між собою. Це забезпечує конструкції морозостійкість, завдяки чому в приміщенні залишається тепло, а холод не потрапляє всередину.

Ворота «Дорхан» відрізняються особливою міцністю, що стало можливим завдяки використанню новітніх технологій та найякісніших матеріалів. Завдяки особливим покриттям ворота «Дорхан» є стійкими до корозії, служать довго і надійно, забезпечуючи якісний захист від примхливих погодних умов.

Конструкції «Дорхан» зручні для установки в будь прорізи, і форма стелі та стін не грають особливої ​​ролі. Для секційних воріт «Дорхан», для більшості з них існує конфігурація для дев'яти типів прорізів, і їх можна встановити в будь-який гараж.

З приводу якості секційних воріт від компанії «Дорхан», то вони супроводжуються сертифікатами якості національних і регіональних стандартів, і процес їх виготовлення відповідає всім умовам і вимогам. Ворота «Дорхан» виробляються з безпечних для навколишнього середовища і здоров'я матеріалів, що відрізняються винятковою якістю.

Продукція компанії «Дорхан» представлена ​​в найширшому спектрі, завдяки чому можуть бути створені ворота, які підійдуть замовнику в повній відповідності з технічними вимогами, а також перевагами з приводу зовнішнього вигляду воріт. Завдяки технологічному підходу кожна конструкція стане ідеальним варіантом для того чи іншого об'єкта.
Поставки продукції «Дорхан» здійснюються в зазначені місця в найкоротші терміни. Виробничі майданчики компанії знаходяться в Росії, Китаї і Чехії, і реалізується продукція в більш ніж 30 держав, завдяки чому клієнти можуть отримувати відмінну продукцію за прийнятною ціною.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі