Компания Кружик

Компанія «Кружик» (Kruzík), історія якої почалася приблизно 16 років тому, пропонує широкий спектр секційних гаражних воріт, а також автоматичні системи для воріт і промислові ворота під розмір.
У компанії «Кружик» є дуже багатий досвід не тільки виробництва якісних секційних гаражних і промислових воріт, але і реалізації на внутрішньому та європейському ринку, що дозволило компанії стати одним з найбільших в Чехії виробників воріт і електричних приводів. Продукція, яка виготовляється на виробничих майданчиках компанії «Кружик», може похвалитися різноманітністю і високою якістю, завдяки чому вона відповідає вимогам навіть найдосвідченіших замовників. Аксесуари, що випускаються під торговою маркою «Кружик» - це відмінний стиль, вишуканість в деталях. У цілому, продукція надійна, довго служить і з точки зору дизайну також виглядає найкращим чином. Декор може бути нержавіючим, зі стилізацією «під дерево», або ж мати різні додаткові елементи дизайну. Завдяки тому, що товщина панелей всіх воріт «Кружик» становить 40 мм, це забезпечує їх відмінними властивостями теплоізоляції.
У комплектації воріт від виробника «Кружик» можуть матися різні корисні додатки, серед яких пульти дистанційного керування, вальниє мотори, стельові електроприводи, приймачі, ущільнювачі для воріт, які вирівнюють платформи та багато іншого.
На загальноєвропейському ринку з виробництва та реалізації гаражних воріт компанія «Кружик» останнім часом займає нішу серед лідерів на ринку Європи. Так, варто відзначити, що «Кружик» стабільно відвантажують ворота і комплектуючі власного виробництва в більш ніж 11 європейських країн. Завдяки сучасним технологіям, що використовуються на виробництві в процесі виготовлення та перевірки якості, вся продукція має сертифікати TÜV та ISO 9001:2008. Крім того, варто врахувати надійність і безпеку товарів компанії «Кружик», про яку можна судити з контролю європейського стандарту EN 13241-1.
Отриманий досвід і сертифікати дозволяють виробляти високоякісну продукцію для найвимогливіших клієнтів, яка також відрізняється стабільністю, надійністю і дуже довгим терміном експлуатації. Такі досягнення можливі завдяки роботі фахівців високої кваліфікації і самої прогресивної техніки.
Секційні гаражні та промислові ворота компанії «Кружик» забезпечують будь-якого прорізу максимальне і якісне закриття, що можливо завдяки виготовленню продукту точно під розмір. Ворота «Кружик» підійдуть для прорізів абсолютно будь-якого розміру і форми.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі