Віконні рішення в різних стилях

Пластикові вікна відрізняються своєю універсальністю, тому їх можна застосовувати в різних інтерєрах, не обмежуючись виключно стилем «хай-тек». Існує велика кількість рішень, в яких пластикові вікна підкреслять особливості інтерєру і стануть своєрідною родзинкою.
Новий англійський стиль відрізняється гармонійним поєднанням симетричності і класичних строгих мотивів. Для цього стилю підходять витягнуті, довгасті вікна. Для сучасних котеджів відмінно підійдуть підйомно-зсувні вікна, які свідчать про солідність і надійності.

Для японського стилю в інтерєрі характерні такі риси, як використання натуральних матеріалів, мінімалізм і строгість. Японський стиль має на увазі великі вікна, які дозволяють приміщенню виглядати вільно, плавно поєднуючись з навколишнім світом.

Сучасні інтерєри можуть поєднувати в собі елементи високого стилю - готики, яка відрізняється витонченістю і величчю. Для готичних інтерєрів характерні високі вікна із загостреним верхом або трикутної верхньою частиною, а також оформлення псевдовітраж.

Стиль бароко в сучасних інтерєрах відрізняється урочистістю, химерними формами. Цьому стилю властива позолота, різьблення по дереву, ліпнина, різні завитки і візерунки. Доповнять інтерєр в стилі бароко важкі вікна, найчастіше арочні.
Середземноморський стиль - це нагадування про відпочинок, відсутність зайвих, відволікаючих елементів, легка розслабленість, яка вловлюється в декорі з кераміки. Таким інтерєрам прекрасно підходять вікна прямокутної форми «під дерево».

Арабський стиль інтерєру також відомий як східний стиль, який поєднує в собі яскраві кольори, багату і барвисту обробку, прикраси, а також масу драпіровок, кистей, ручну роботу. Хитромудрі орнаменти прекрасно доповнять інтерєр в східному стилі.
Модному стилю «прованс» відмінно підійдуть мякі пастельні тони, світлі відтінки в оформленні приміщення. Рами вікон, що відчиняються навстіж, а також меблі повинна бути білого кольору. Все це в поєднанні створює відчуття легкості, простору і в той же час домашнього затишку.

Стиль інтерєру, який також поєднує в собі затишок і вишуканість - це кантрі. Для нього рекомендується використовувати виключно натуральні матеріали. Вікна невеликі, деревяні або «під дерево», часто з віконницями, прості деревяні меблі, натуральні тканини, камінь і кераміка також додадуть інтерєру «сільського» вишуканості.

Досить молодий, але не менш поширений стиль модерн є унікальним поєднанням сучасності з піднесеним аристократичним стилем. Інтерєри в стилі модерн відрізняються солідністю, практичністю і функціональністю, і мають на увазі використання найрізноманітніших матеріалів - каменю, дерева, металу, скла, пластику та кераміки.

Новини компанії
Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Зустрічаємо новий рік з сухими вікнами

Читати далі

Засклення балконів

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі