Новинки фурнітури від компанії Royal

Від сьогодні у нас унікальні НОВИНКИ!!!

А саме:
1. Фурнітура activ стандарт PR - комплект, якої відрізняється наявністю нижної регульованої петлі (відмінність від стандартної - третє положення для регулювання на прижим). Дана петля по замовчуванню буде включена у всі комплекти фурнітури з підвищеним рівнем безпеки;

2. Двері LUX - висота рами 80 мм, стулки 105 мм, зварні копита металу в стулці, петлі Dr.Hahn, теплий поріг;

3. Фурнітура activPilot Comfort - Поворотно-відкидна фурнітура з функцією паралельного зміщення. Новаторське рішення створює можливість паралельного зміщення стулки, щоб утворився 6 мм зазор, який забезпечує притік свіжого повітря знизу і його вихід через верхню частину вікна/

Унікальні новинки фурнітури - activ стандарт PR та activPilot Comfort — мають ряд особливостей. Комплект фурнітури activ стандарт PR відрізняється від звичайного комплекту наявністю нижньої регульованої петлі, що забезпечує функцію регулювання на прижим у третьому положенні. У всі комплекти фурнітури, які відзначаються підвищеним рівнем безпеки, по замовчуванню встановлюється нижня регульована петля. Фурнтура activPilot Comfort являє собою поворотно-відкидну фурнітуру, що має функцію паралельного зміщення. Завдяки новому рішенню відбувається паралельне зміщення стулки для утворення зазору на 6 мм. Завдяки цьому знизу викна відбувається притік свіжого повітря, яке може виходити через верхню частину вікна.

Поворотно-відкидна фурнітура activPilot Сomfort доповнює новим способом провітрювання звичні функції похило-поворотного вікна. По кутам рами монтуються спеціальні зачепи, завдяки яким фурнітура activPilot Сomfort надає можливість паралельного зсуву, окрім стандартних функцій нахилу та відкривання. Для того, щоб перевести вікно в спеціальне положення, необхідно здійснити поворот ручки вікни на 180 градусів. Після цього зазор, рівний 6 мм, утворюється по всьому периметру стулки. Завдяки цьому за будь-яких погодних умов можливе безпечне та природне провітрювання приміщення без протягів.
Сучасні віконні рішення забезпечують нас гарною звуко- та термоізоляцією. Особливого значення ці властивості набувають в умовах високої вологості, наприклад, у ванних кімнатах, кухнях, а також у спальнях. Дуже часто режиму мікровентиляції буває недотатньо для обміну повітря у приміщення. Режим нахилу також не завжди є доречним, особливо у час, коли вдома нікого немає.

Вирішити питання з достатнім повітрообміном допоможе використання функції паралельного зсуву, яку надає фурнітура activ Pilot Сomfort. Утворення зазору у стулці оптимальних розмірів дозволяє забезпечити для будь-якого приміщення оптимальний режим провітрювання.

Компанія Royal завжди пропонує клієнтам найкращі умови співпраці та виключно якісну та безпечну продукцію. Для замовлення вікон з унікальною фурнітурою, що забезпечить вам безпеку та комфорт, достатньо зателефонувати за контактними номерами або завітати до офісу компанії Royal!

Новини компанії
Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі