Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Захисні ролети являють собою конструкції з металу, що виконують функцію захисту для вікон та дверей. Надійні та якісні ролети забезпечують комфорт, і на загальний архітектурний вигляд будівлі вони не впливають. Дуже часто захисні ролети встановлюють у приватних будинках, офісах, на вікнах квартир перших поверхів багатоповерхових будинків. Аткож їх застосовуют для магазинів та кіосків, аби убезпечити приміщення від зламу, вандалізму або небажаного проникнення.
Якісні ролетні системи фірми «Alutech» можна замовити в компанії «ROYAL» - спеціалісти нашої компанії допоможуть підібрати та замовити необхідну систему, змонтувати на місці. Захисні ролети, замовлені у нас, нададуть вам відчуття комфорту та гарантують безпеку на найвищому рівні.


Для виготовлення захисних ролетів використовуються сплави екологічно чистого та безпечного матеріалу — алюмінію. Даний метал не іржавіє, характеризується високою міцністю, не боїться перепадів температури та впливу сонячніх променів. Захисні ролети вирготовляються з різноманітним ступенем захисту — за побажанням замовника.Захисні ролети мають певні переваги, у порівнянні з решітками. У випадку пожежі ролети швидко відчиняються, а осніщені електроприводами ролети можуть відкриватись в разі спрацьовування сигналізації. Це особливо зручно, якщо поєднати ролетну систему з датчиками пожежної сигналізації. За бажанням можна встановити систему аварійного ручного відкривання. Серед переваг ролет — теплозберігаючі властивості, оскільки вони знижують можливі втрати тепла з приміщення взимку, а в літні місяці запобігають проникненню зайвого тепла всередину будівлі. 

Замовники можуть підібрати колір ролетної системи за власним смаком завдяки сучасному полімерному покриттю металевого полотна. Сучасні ролетні системи — безпечні, надійні та мають довгий термін експлуатації, і догляд за ними не є складним.
Ролетну систему обирають, виходячи з функціональних характеристик. Для ролет можуть використовуватись екструдовані профілі або профілі роликової прокатки. 

Забезпечити додаткову шумо- та теплоізоляцію можуть профілі роликової прокатки, оскільки вони заповнюються піною. Також вони характеризуються невеликою вагою і водночас дуже міцні. Якщо йдеться про екструдовані профілі, то вони підхдять для будівель з максимально високими вимогами безпеки та міцності.

При виборі ролетної системи для вікна або дверей також варто враховувати такі параметри, як ширина та висота ролетного профілю, вітрова зона, в якій розташована будівля. На максимальну ширину та площу отвору, куди монтується ролета, чинять вплив кліматичні умови.

На ціну такж впливає система управління ролет, яка може використовувати ручних механічний або ж електричний привод. Є можливості оснастити ролети дистанційним радіоуправлінням. Будь-які ролети можуть бути остатковані електроприводами для упарвління вимикачем або пультом дистанційного керування. Такий пульт дозволяє одночасно керувати всіма ролетами, встановленими у будівлі. Програмна частина дозволяє встановити час відкривання та закривання, зміну положення ролет, що є дуже зручним та комфортним рішенням.

Компанія «ROYAL» надає послуги з виготовлення та встановлення ролетних воріт, ролетних решіток різноманітних типів. Також у нас можна замовити та провести заміну необхідних елементів ролетних систем.

Новини компанії
Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Зустрічаємо новий рік з сухими вікнами

Читати далі

Засклення балконів

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі