Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Ітер’єр приміщення необхідний не лише для створення певного настрою та комфортної атмосфери. Также надзвичай необхідним є відображення характеру жильців через організацію помешкання, тим більш, що у такий спосіб набагато легше досягнути максимальної зручності для них та затишку. Ексклюзивні кольорові від DUO color VEKA створені для того, щоб робити житло гарним та зручним, найкращим місцем, де все сприяє відпочинку та водночас надає наснаги та стимулює до нових відкриттів.


Житловий простір для людини та набуття ним головних рис для комфотного проживання – це одні з найголовніших цілей, яких дотримується компанія VEKA. Клієнтам гарантована найвища якість, надзвичайна надійність готових рішень, а також винятковий дизайн, який підкорює з першого погляду. Для вікон, які є справжніми очима будь-якого приміщення, запропоновано нові колірні рішення, які створюють особливий дизайн приміщення, йдуть в ногу з сучасним стилем. Вони виглядают естетично та довершені з точки зору технічного виконання.

****
Ітілійські дизайнери спеціально розробили відтінок для вікон Cherry Amaretto - теплий, соковитий та приємний для очей колір. Вікна, оформленні в цьому кольорі, отримують надзвичайно теплий дизайн, і втілений з ними інтер’єр виходить за рамки звичних багатьом шаблонів приміщень, завдяки чому клієнти отримують винятковий дизайн, з цікавими та незвичними акцентами, невимушеним та водночас вишуканим стилем.

Ще одне нестандартне кольорове рішення від компанії VEKA — Spectral Anthrazit Ultramatt. З ним ви отримуєте стильні вікна за унікальною авторською технологією, з незвичайною поверхнею аристократичного сіруватого кольору. Технологія Spectral являє собою авторське напрацювання компанії VEKA, що являє собою надзвичайну альтернативу ламінації вікон. Вікна, у створенні яких використано профіль Anthrazit Ultramatt, мають винятково довгий термін експлуатації, вони також безпечні і надзвичайно міцні, гарно відбивають світло, стійкі до перегрівань, допомагають створити в будь-якому приміщенні оптимальні умови.


Новини компанії
Компанія RОYAL technology отримала звання та cертифікат “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Зустрічаємо новий рік з сухими вікнами

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі