Теплий склопакет SOLAR

Іноваційне напилення на скло SOLAR, що пропонує наша фірма, має безліч переваг та цікавих моментів. В використанням цього склопакета вікна стають більш функціональними та мають естетичний вигляд. Зовні скло виглядає кольоровим, у той час як зсередини воно абсолютно прозоре. Напилення додає склу кращі характеристики збереження тепла та захисту від сонця.
Одно- та двокамерні склопакети з використанням мультифункціонального кольорового напилення SOLAR гарантують найкращі якості захисту від сонячних променів, оскількі нове напилення дозволяє в 2,5-3,5 рази краще відбиває сонячне світло, у порівнянні і з такими ж вікнами без напилення.


Якщо порівнювати склопакети з кольоровим напиленням SOLAR зі звичайними склопакетами, то іноваційне покриття забезпечує на 70% вищі характеристики з енерозберігання. Це означає, що взимку в приміщенні з такими вікнами буде значно тепліше – вікна краще тримають тепло, зменшують ефект протягу, а значить, допоможуть 
вам суттєво зекономити на опаленні.

Кольорове покриття SOLAR робить внутрішню сторону скла більш теплою, що дає вікнам додатковий захист від появи конденсату.
Одно- та двокамерні склопакети з іноваційним напиленням SOLAR отримали збільшену товщину зовнішнього скла. Замість 4 мм отримуємо 6 мм, що гарантує вам найкращі властивості звукоізоляції і винятковий комфорт в приміщенні.
Склопакети з надсучасним кольоровим напиленням SOLAR – це сучасне рішення з точки зору естетики, зручності, тепло- та звукоізоляції, захисту від сонячних променів ззовні, з мінімумом турбот по догляду за вашими вікнами!
Новости компании

Читать дальше

Три випадки запотівання вікна

Читать дальше

Пластикові вікна в деталях

Читать дальше

Вікно в дитячу

Читать дальше

Читать дальше

Пластикові двері

Читать дальше

Советы

Читать дальше

Три випадки запотівання вікна

Читать дальше

Читать дальше

Пластиковые двери - как ухаживать?
Для того, чтобы пластиковые двери служили долго ...

Читать дальше

Аксессуары: советы
Для комфортного использования окна на протяжение всего срока...

Читать дальше

Фасады: советы специалиста
Алюминиевые фасады – это очень популярное решение для...

Читать дальше