Теплий склопакет SOLAR

Іноваційне напилення на скло SOLAR, що пропонує наша фірма, має безліч переваг та цікавих моментів. В використанням цього склопакета вікна стають більш функціональними та мають естетичний вигляд. Зовні скло виглядає кольоровим, у той час як зсередини воно абсолютно прозоре. Напилення додає склу кращі характеристики збереження тепла та захисту від сонця.
Одно- та двокамерні склопакети з використанням мультифункціонального кольорового напилення SOLAR гарантують найкращі якості захисту від сонячних променів, оскількі нове напилення дозволяє в 2,5-3,5 рази краще відбиває сонячне світло, у порівнянні і з такими ж вікнами без напилення.


Якщо порівнювати склопакети з кольоровим напиленням SOLAR зі звичайними склопакетами, то іноваційне покриття забезпечує на 70% вищі характеристики з енерозберігання. Це означає, що взимку в приміщенні з такими вікнами буде значно тепліше – вікна краще тримають тепло, зменшують ефект протягу, а значить, допоможуть 
вам суттєво зекономити на опаленні.

Кольорове покриття SOLAR робить внутрішню сторону скла більш теплою, що дає вікнам додатковий захист від появи конденсату.
Одно- та двокамерні склопакети з іноваційним напиленням SOLAR отримали збільшену товщину зовнішнього скла. Замість 4 мм отримуємо 6 мм, що гарантує вам найкращі властивості звукоізоляції і винятковий комфорт в приміщенні.
Склопакети з надсучасним кольоровим напиленням SOLAR – це сучасне рішення з точки зору естетики, зручності, тепло- та звукоізоляції, захисту від сонячних променів ззовні, з мінімумом турбот по догляду за вашими вікнами!
Новости компании
Пластикові двері

Читать дальше

Компанія RОYAL technology отримала звання та cертифікат “Фірма, якій довіряють”.

Читать дальше

Читать дальше

Читать дальше

Тепла підвіконна планка

Читать дальше

Регулировка пластиковых окон своими руками

Читать дальше

Советы

Читать дальше

Пластиковые двери - как ухаживать?
Для того, чтобы пластиковые двери служили долго ...

Читать дальше

Аксессуары: советы
Для комфортного использования окна на протяжение всего срока...

Читать дальше

Фасады: советы специалиста
Алюминиевые фасады – это очень популярное решение для...

Читать дальше

Профиль - как выбрать?
В современном строительстве активно применяется алюминий ...

Читать дальше

Чем отличаются стеклопакеты?
Обычно, стеклопакеты различаются по количеству камер...

Читать дальше