Приховані петлі Dr Hahn KT-R


ДЛЯ ДВЕРЕЙ ІЗ ПВХ:

Сучасні технології продовжують рух і розвиток, і те ж саме стосується виробництва дверей. Наразі ордним з найбільш прогресивних напрямків вважаються роликові петлі. Двері з ПВХ, в яких було використано петлі KT-R від Hahn, є функціональними, відповідають заданій формі і з новими петлями двері виглядають набагато дорожче.
Регулювання за допомогою нової дверної петлі виконується за трьома вимірами. Навіть якщо під час налаштування було досягнуто граничні позиції, петля все одно виглядає пристойно, оскільки зсув роликових частин фактично відсутній. Для зручності і найбільшої відповідності побажанням клієнт може замовити петлю за системою RAL в будь-якому кольоровому рішенні. Петля KT-R від Hahn створює разом із профілем гармонійне поєднання та стає повноцінним елементом дизайну. За допомогою цієї петлі можливе створення абсолютного вільного дверного отвору, що надзвичайно важливо, наприклад, для медичних установ, де необхідно створити всі умови для пацієнтів, наприклад, в інвалідних візках. Окрім того, в інших місцях, де необхідно забезпечити вільний прохід через двері, доцільно буде використовувати петлі KT-R від Hahn.
Петлі KT-R від Hahn дуже вдало використовуються в об’єктному та житловому будівництві з дверями з профілю ПВХ. Їх можна застосовувати для основних вхідних дверей, внутрішніх та зовнішніх дверей, вхідних дверей для запасних проходів. Петлі KT-R від Hahn також можна поєднувати з квартирними дверями з замком.
За системою СЕ петлі отримали клас петлі 12.
Під час регулювання зсув роликових елементів петлі відсутній. Кут відкривання складає 180 градусів. Безпечність та гарний вигляд досягається за допомогою пластикового ковпачка, який закриває точку регулювання висоти. Петля KT-R від Hahn пропонує широкий спект заводських налаштувань. З ними гарантується як лівостороннє, так і правостороннє відкривання дверей.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі