Засклення балконів

Класична, або стандартна балконна система, що має поворотно-відкидний механізм стулок, використовується переважно для скління лоджій та балконів, однак нерідко вона стає при нагоді під час скління віконних прорізів у житлових кімнатах.
Якщо на балконі треба зощадити місце або створити найкращі умови для сушіння білизни або ж зберігання консервації та овочів в зимові місяці, оптимальним вибором є холодне скління, яке довзволить створити для балкона надійний захист від опадів, пилу та вітру.


Для найкращого результату радимо встановлювати трикамерну систему Euroline з однокамерним склопакетом. Така система економічна і довговічна, гарантує чистоту у використанні


За необхідності поєднання лоджії з суміжною кімнатою або створення повноцінної житлової кімнати з використанням балкону найкраще підійде тепле скління. Вона допоможе тримати максимально тепле приміщення з високими показниками теплоізоляції. Для найкращого результату радимо викорситовувати пятикамерну систему Softline з двокамерним склопакетом, яка гарантує тепло, довговічність та затишок без шуму.

Рішення з розсувною системою скління балконів та лоджій Слайд — оптимальне для тих, хто не хоче використовувати великогабаритні стулки, бажає отримати більше простору на балконі або лоджії. Система Слайд використовує паралельно-розсувний механізм відкривання стулки, завдяки чому простір балкона або лоджії значно економиться, якщо порівнювати з іншими конструкціями, зокрема, поворотно-відкидного типу. Конструкція Слайд — легка і зручна, тому цей варіайн — серед найкращих при склінні балконів у будинках старої споруди.

Розсувну систему можна використовувати для традиційних кімнатних вікон. Стабільністьконструкції гарантується за допомогою спеціальних армуючих підсилювачів. Конструкція не продуватиметься через використання екструдованого ущільнювання. Для різних розмірів можуть бути виготовлені різні елементи. Також такі системи можуть передбачати установку москітних сіток, що також дуже зручно.

Встановлення балконних дверей зазвичай відбувається одночасно з балконним блоком, до якого вони входять. Механізм для дверей може бути як поворотним, так і поворотно-відкидним, якщо є необхідність у щілинному провітрюванні. Для невеликого приміщення таке рішення буде вкрай зручним. Достатньо буде лише повернути ручку двері в необзідне положення та отримати приток свіжого та чистого повітря до кімнати.

Стандартний вигляд балконної двері, що користується попитом — стандартні двері з непрозорою нижньою частиною, яка може бути заповнена сендвіч-панеллю. Або ж можно встановити повністю прозрачні двері — сміливе, але також досить модне на сьогоднішній день рішення.
Балконні двері доповнюються звичайною ручкою збоку, балконною засувкою, а також фальш-ручкою, яка дозволяє прикривати та відчиняти балконні двері ззовні.

Новости компании
Три випадки запотівання вікна

Читать дальше

Пластикові вікна в деталях

Читать дальше

Вікно в дитячу

Читать дальше

Читать дальше

Пластикові двері

Читать дальше

Компанія RОYAL technology отримала звання та cертифікат “Фірма, якій довіряють”.

Читать дальше

Советы
Три випадки запотівання вікна

Читать дальше

Читать дальше

Пластиковые двери - как ухаживать?
Для того, чтобы пластиковые двери служили долго ...

Читать дальше

Аксессуары: советы
Для комфортного использования окна на протяжение всего срока...

Читать дальше

Фасады: советы специалиста
Алюминиевые фасады – это очень популярное решение для...

Читать дальше

Профиль - как выбрать?
В современном строительстве активно применяется алюминий ...

Читать дальше