Двері пластикові

Неможливо уявити собі хоча б один будинок, який би не мав дверей. Причому, неважливо, чи йдеться про комерційну будівлю, чи про звичайне житло — без дверей обійтись не можна. Двері відрізняються за місцем використання, тобто, діляться на вхідні та міжкімнатні. Також за зовнішнім виглядом двері відрізняються — вони можуть мати декор чи бути однотонними, оздоблені склом чи без нього тощо. Двері необхідні для того, щоб ділити простір будівлі, забезпечувати захист від сторонніх осіб, від протягів, за допомогою дверей створюється безпечний та комфортний особистий простір. Пластикові двері — один з найпоширеніших варіантів завдяки широкій сфері використання та різноманітності.


Пластикові двері можуть бути встановлені будь де — в офісах, торгових центрах, готелях, спортзалах тощо. Зовнішній вигляд пластикових дверей допомагає вписати їх в будь-який інтерєр, такі двері довго та надійно працюють та виконують свої функції.
Пластикові двері для жилого простору найчастіше використовуються для оформлення вихід на балкон. Балконні двері мають бути дуже якісними, оскільки їх задача — забезпечити збереження тепла або прохолоди всередині приміщення (в залежності від пори року). Також балконні двері мають забезпечувати природню циркуляцію повітря та захищати приміщення від негативного впливу навколишнього середовища, мати гарний вигляд та надійно працювати.

Балконні двері не варто недооцінювати, адже вони здатні вплинути на інтерєр приміщення. Балконний блок з великим вікном — краще рішення, яке допоможе створити світлу та комфортну атмосферу в кімнаті.

   
 
Декоративні можливості

Зовнішній вигляд пластикових дверей може задовільнити будь-які потреби в плані декору. Пропонуємо звернути увагу на ламіновані двері, які за допомогою покриття спеціальною плівкою виглядають як двері з дерева.
Шпроси на дверях, у тому числі і накладні — гарне та витончене рішення, особливо, якщо подібні шпроси встановлені на вікна.
За допомогою малюнків на склі, використанні з металу, перламутру, інкрустації іншими матеріалами можна перетворити вікна на справжній витвір мистецтва.

   

Вхідні пластикові двері

Асортимент пластикових вікон — надзвичайно широкий, тому кожен зможе обрати саме те, що бажає, відповідно до вимог інтерєру або фасаду будівлі, кольору та форми тощо.
Для вхідних дверей, у порівнянні з міжкімнатними та балконними, використовується більш широкий профіль, особлива дверна фурнітура. Окрім того, внизу вхідних дверей встановлюється не рама, а алюмінієвий або ж теплий поріг.

Міжкімнатні пластикові двері

Міжкімнатні пластикові двері використовуються здебільшого в офісах, торгових центрах, підприємствах і установах, в медичних закладах. Справа в тому, що вони довговічні, легкі в догляді та експлуатації, відрізняються гігієнічністю.
Вигляд таких дверей — зазвичай лаконічний, суворий, саме тому вони ідеально підходять для робочого простору. Пластикові міжкімнатні двері для офісів можуть бути за частково або повністю заповненим склопакетом, повністю глухі — в залежності від побажань замовників, щоб їх було зручно та доцільно використовувати в тому чи іншому місце. Пятикамерний профіль оптимально підходить для встановлення дверей всередині приміщень. В нього може бути встановлений одинарний склопакет, оскільки його для приміщення з кімнатною температурою буде достатньо. Вписати міжкімнатні пластикові двері в будь-який інтерєр допоможуть кольорові варіації профілю. Ламінуюча плівка обраного вами кольору — довговічна, а також дуже стійка до подряпин.


Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі