Алюмінієві фасади Чернівці та область

Алюмінієві фасади – напрямок роботи компанії Вікна Роял Технолоджі – виготовлення алюмінієвих фасадів, одного з самих практичних варіантів за всіма фізичними параметрами.

Використання фасадів, виготовлених з алюмінієвого профілю. Алюмінієвий профіль для фасадів застосовується у виготовленні структурних, напівструктурних конструкцій в нитку.

Структурні фасади з алюмінієвого профілю. Структурні алюмінієві фасади – найсучасніші, що відповідають всім вимогам безпеки, багатофункціональні і екологічні. Фасадне скління з алюмінієвого профілю – якісне і оптимальне за ціною рішення.

Напівструктурні фасади з профілю. Монтаж Напівструктурне фасадів застосовується для будівництва нових споруд, а також під час капітального ремонту будівель.

Переваги напівструктурне конструкцій. Напівструктурні фасади можна інтегрувати для відкриваються віконних стулок – це сприяє створенню комфортних умов для людей, які перебувають у приміщеннях, поліпшенню мікроклімату.

Алюмінієві скляні фасади можна встановлювати всередині приміщень. Є можливість приховати ободи рами склопакетів, зробити їх непомітними з фасадної сторони. Несучі профілі можна ставити як вертикально, так і горизонтально.

Який тип скління фасадів вибрати?

Розібратися в цих питаннях непросто, без професійних консультацій, швидше за все, не обійтися. Фахівці нашої компанії із задоволенням прийдуть на допомогу і нададуть її на найвищому рівні.

Ми дилери організацій вироблених будує. матеріалів. Фасадні системи в Чернівцях! «Вікна Роял Технолоджі» – це:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуємо всі побажання Замовників
Професіоналізм, оперативність кожного співробітника.
Ми дилери багатьох будівельних матеріалів
Вигідні умови, конкурентні ціни, знижки клієнтам
Безкоштовна експертиза стін
Наявність власного дорогого професійного, обладнання
Велика кількість власних будівельних лісів
Тримаємо свої обіцянки, під час закінчуємо замовлення
Подальше обслуговування об’єктів, гарантія 5 років