Металопластикові двері VEKA

Найпоширеніші матеріали для виготовлення вхідних дверей — це деревина та сталь. Однак, варто зазначити гідну альтернативу, яка вже давно вийшла на ринок та зайняла достойні позиції — це металопластикові вхідні двері.


Переваги металопластикових дверей з профілю VEKAНаразі металопластикові двері мають безліч сфер використання, і це вже давно не тільки балконні та міжкімнатні варіанти. Такі двері — міцні, надійні та дуже витривалі до різних погодних умов та навантажень. Вони гарантують відмінні показники звукоізоляції, і в плані вологостійкості значно переважають над дерев’яними. Для котеджів та приватних будинків металопластикові двері — чи не найкращий варіант, який підходить до будь-яких приміщень, житлових чи господарських.

Види металопластикових дверей

Металопластикові двері за використанням поділяють на вхідні, міжкімнатні та балконні, і різниця полягає у різному армуванні, фурнітурі та профілі стулки. Вхідні двері вважаються “найважчими” та найміцнішими, що, звісно ж, відображається на їх ціні. Незалежно від класифікації, всі металопластикові двері відрізняються довговічністю, зручністю у використанні та надійністю, їх можна легко та гарно вписати в будь-який інтер’єр та екстер’єр.

Завдання для вхідних дверей — надійність та захист, як від погодних умов, так і від непроханих гостей. Багатоточковий механізм в таких дверях забезпечує конструкції відмінний притиск по периметру, міцні петлі гарантують тривалий термін служби, є також можливість замовити двері з підвищеним рівнем захисту від зламу.ПВХ-двері мають високий захист від загорянь, не бояться впливу різних хімічних речовин, вологи, атмосферних опадів, стійкі, безпечні та надійні в роботі, мають високі показники шумо- та теплоізоляції. Металопластикові конструкції можуть мати будь-який дизайн та бути оснащені додатковими механізмами та елементами безпеки. Фурнітура таких дверей гарантує надійність та тривалий термін експлуатації без необхідності проводити дрібні ремонти.

Компанія Royal пропонує лише найкращі матеріали, профілі та фурнітуру для ваших вхідних та інших видів дверей. Замовляючи вхідні двері у нас, ви гарантовано отримуєте надійність та безпеку, приємний сервіс за вкрай вигідними цінами. Ми працюємо з ПВХ-профілем VEKA, що ціниться у всьому світі.


Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі