Вікно в дитячу

Як вибрати вікно для дитячої кімнати: поради експертів.

В будинку чи квартирі дитяча кімната займає особливе місце, і саме тому батьки вкрай уважно ставляться до вибору меблів, матеріалів для ремонту та декору, а також вікон – для безпеки та комфорту своєї дитини.Що стосується вікон в дитячій, то вони мають бути, по-перше, екологічними, по-друге, травмобезпечними, по-третє, сприяти створенню у кімнаті оптимального мікроклімату та, що не менш важливо, пасувати до інтер`єра та екстер`єра будинку.Супротивники пластикових вікон акцентують на використанні свинцю у виробництві. Але в профілі ПВХ для пластикових вікон використовується свинець з низьким коефіцієнтом дифузії, що не випаровується під час експлуатації та не шкодитиме ані вам, ані вашій дитині. Основний матеріал – полівінілхлорид – також часто попадає під приціл поціновувачів усього природного. По суті ПВХ – це абсолютно нетоксична пластична маса, стійка до загорянь, що безпечно переживає вплив прямих сонячних променів та не виділяє жодних речовин в оточуюче середовище. Сучасні металопластикові вікна – цілком безпечні та екологічні, адже вони відповідають усім санітарним та пожежним нормам та вимогам. За екологічністю їх можна порівняти із дерев`яними вікнами, а за практичними показниками вікна з ПВХ можуть навіть дати фори. Для використання в дитячій кімнаті пластикові вікна – це гарний, зручний та безпечний варіант.

Діти розвиваються у русі, тому традиційні вікна можуть нести в собі загрозу травм. Звичайні вікна легко відкриваються, скло може розбитись м`ячем чи іншою іграшкою або просто від удару, уламками дитина може поранитись. Не кажемо вже про ризик дитини випасти з вікна, якщо не передбачено жодних засобів захисту. Пластикове вікно, перш за все, не здатне зламатись від удару м`яча. Також є варіанти встановлення у дитячу вікна з загартованим склом або триплексом. Навіть якщо таке скло втратить цілісність, воно не розлетиться на шматки та зведе до нуля можливість поранитись уламками.

На вікна в дитячу можна встановлювати спеціальні «дитячі замки», що кріпляться на стулку та віконну рамку, що дозволяє прочиняти вікно лише для провітрювання. Також є можливість встановлення іншої фурнітури – прихованих замків, знімних ручок із заглушкою та ручок з вбудованим замком тощо, щоб дитина не могла повністю відкрити вікно – доступною лишається лише опція провітрювання. Протизламний механізм захистить будинок від потрапляння зловмисників через дитячу кімнату ззовні. Важливі аксесуари для вікна у дитячу кімнату – це москітні сітки від летючих комах, жалюзі. Найкращий варіант для дитячої – жалюзі, що вмонтовуються всередину склопакета – для оптимального захисту від сонця та для безпеки дитини, адже малеча не контактуватиме із жалюзі напряму.

Вікна з профілю VEKA, які пропонує компанія Royal – це вдале поєднання екологічних характеристик з енергозберігаючими якостями. Такі вікна пасуватимуть до будь-якої дитячої чи іншої кімнати та зможуть вписатись у будь-який інтер`єр найрізноманітнішої дитячої тематики. Вікна в дитячу можуть бути прикрашені вітражами та будь-якими елементами на ваш смак. З вікнами VEKA від фірми Royal можна втілити найсміливіші рішення, адже вони найкращі з точки зору екологічності, комфорту та безпеки використання як дорослими, так і дітьми!

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі