Відкатні ворота

Відкатні ворота ще деякий час тому були великою розкішшю, однак тепер вони отримали велике поширення. Сам процес виготовлення відкатних воріт покращився і став набагато швидше, а це в свою чергу спричинило зниження цін. Тепер відкатні ворота - це дуже зручне і просте рішення для тих, хто вирішив обладнати якісними воротами свій будинок. За допомогою відкатних воріт вирішується питання відсутнього простору. Механізм відкатних воріт дозволяє їм ковзати уздовж поверхні забору, завдяки чому вони не займають зайве місце, і в роботі такі ворота дуже легкі і не вимогливі.

Для монтажу відкатних воріт використовуються різні механізми, в тому числі і італійська розробка Rolling Center, що передбачає наявність системи консольних блоків. Така система робить можливим монтаж воріт при відсутності направляючих рейок. Цим воротам не будуть страшні примхи навколишнього середовища, зокрема, низькі температури або вологість, оскільки якщо раніше ролики могли заіржавіти або примерзнути, за їх відсутності  про проблему не варто й говорити. Так, всі рухомі частини воріт знаходяться в середині направляючої балки, яка вкрита від впливу погоди.

Відкатні ворота можуть бути виготовлені індивідуально для кожного проекту, і відповідно, ціни на них також будуть різними і влаштують усіх. Оформлення полотна воріт також можна замовити з широкого спектру, щоб ворота вдало вписувалися в загальний екстер'єр. Ворота можуть мати різні розміри, з будь-якою довжиною і шириною, завдяки чому монтаж можна буде здійснювати в різних отворах. Матеріали, з яких виготовляються відкатні ворота, стійкі до корозії, їм не страшні холоди чи спекотна погода. Заповнення полотна воріт також може бути різним. Спеціально для кожного проекту створено фундамент, виходячи з аналізу грунту. А це означає, що ворота будуть надійною підмогою і будуть служити дуже довго.

Серед найбільш популярних і функціональних видів воріт варто назвати автоматичні відкатні ворота. Їх перевага полягає в тому, що вони не тільки полегшують ваше життя: не передбачають застосування ручної праці й економлять час. Конструкція працює після натискання кнопки. Відкривати або закривати відкатні ворота можна, перебуваючи прямо в автомобілі, що дуже зручно в дощ чи сніг. Відкатні ворота з автоматичною системою надійні, довговічні і дуже комфортні у використанні.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі