Гаражні ворота

Все більше українців на сьогоднішній день цікавляться придбанням гаражних воріт. Гаражні ворота відрізняються чудовими якостями, надійністю і довгим терміном експлуатації, завдяки чому їх дуже зручно встановлювати вдома, на гаражі, в паркінгах. Йдеться, безумовно, про дуже практичних виробах, які дуже довго служать, зручні у використанні і мають сучасний вигляд - гаражні ворота.

Гаражні ворота виконують ряд необхідних функцій. По-перше, вони призначені для того, щоб автомобіль знаходився в безпеці. За збереження авто і його довгий термін експлуатації також відповідають гаражні ворота, які мають поліпшену термо-і гідроізоляцію, не пропускають шум і допомагають економити електроенергію за допомогою вдалої конструкції, на відміну від традиційних металевих воріт. Для установки гаражних воріт не потрібно багато місця, адже в процесі відкривання секційні ворота піднімаються вгору і під час роботи будуть розташовані під стелею. У разі рясних снігопадів місце перед гаражними воротами, як це було раніше, немає необхідності розчищати.

Для особливого комфорту гаражні ворота сучасного типу можуть бути відкриті вручну або ж оснащені системою дистанційного керування за допомогою пульта, з електроприводом. Вони будуть доречні в будь гаражної конструкції, тому навіть найвимогливіший клієнт знайде для себе ворота по своєму смаку. У конструкції таких воріт нерідко використовуються сендвіч-панелі. Метал, що використовується для спорудження таких воріт, являє собою багатошарове покриття зі сталі, завдяки чому основне полотно захищене від корозій, від механічних пошкоджень і дії навколишнього середовища. Так, варто відзначити, що сучасні секційні ворота дуже безпечні у використанні, вони зручні, можуть бути різного забарвлення, мають приємний та сучасний зовнішній вигляд. Крім того, такі гаражні ворота можуть відкриватися вручну або за допомогою автоматики, управлятися за допомогою пульта ДУ, володіють відмінними тепло-і шумоізоляційні властивості і можуть передбачати у своїй конструкції вікна.

Металеві гаражні ворота залишаються безпечними протягом усього терміну експлуатації. Відмінний захист від низьких температур досягається в допомогою монолітних панелей, товщина яких досягає 45 мм. Проникненню холоду перешкоджають вмонтовані по площі і периметру гаражного полотна еластичні прошарки.

Гаражні ворота дуже зручні й універсальні, завдяки чому їх з комфортом можна використовувати як вдома, так і на об'єктах промислового призначення. А можливість застосування унікального лакофарбового покриття дозволяє надавати воротам бажаний колір і відтінок.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі