Промислові ворота

Промислові ворота отримали таку назву завдяки тому, що найчастіше їх використовують для будівель, визначених як промислові об'єкти. Так, промислові ворота можна часто зустріти у складських приміщень, автомийок або промислових підприємств. Найчастіше вони мають на увазі величезні розміри. З ряду причин серед промислових воріт ви навряд чи виявите розпашні ворота, і замість них дуже часто використовуються секційні ворота, які виконують всі пред'явлені їм вимоги. Розміри у промислових воріт дуже великі, але незважаючи на це, вони дуже надійні у використанні, швидко і легко відкриваються, вони дуже міцні, утримують тепло всередині приміщення і не впускають ззовні холод, і в цілому виглядають переважніше інших видів воріт. Промислові ворота дуже часто застосовуються у відділеннях пожежної охорони.

Промислові ворота зважаючи на свою активній експлуатації повинні володіти такими якостями, як міцність і надійність конструкції. Зручність їх використання полягає в тому, що вони не потребують додаткового просторі, як справа б йшла з розпашними воротами. При цьому, секційні ворота відрізняються особливою безпека у використанні. Їх можна встановлювати практично в усі види прорізів і будівельних конструкцій.

Якщо мова йде про енергозберігаючі технології, то промислові ворота припадуть як не можна до речі. Справа в тому, що їх дуже вигідно використовувати для опалювальних виробничих приміщень. Високі якості теплоізоляції і звукоізоляції гарантуються за рахунок використання в конструкції панелей, товщина яких становить 45 мм, що по властивостях можна порівняти з цегляною кладкою, товщина якої складає 320 мм.

Промислові ворота  (Чернівці) повинні служити довго і надійно, оскільки вони розраховані на активну експлуатацію. Такі ворота відрізняються конструкцією з підвищеною міцністю. Стабільний хід воріт протягом всього терміну їх роботи забезпечується за рахунок направляючих, виготовлених зі сталі найвищої якості. При ширині більше 5 метрів, або ж у випадку, якщо їх вага перевищує 350 кг, промислові ворота йдуть в комплекті з підсилюючими сталевими профілями, які встановлюються на кожну панель, щоб ворота були ще міцніше і надійніше.

Промислові ворота також дуже універсальні завдяки тому, що вони відмінно впишуться в будь-який отвір. Їх можна експлуатувати в різних умовах виробничого процесу. Надається маса варіантів по склінню комірних конструкцій, щоб використовувати природне приміщення. При операціях підйому-опускання промислових воріт використовуються дуже зручні ручки.

По периметру обрамлення воріт, а також між комірних панелей для досягнення найкращих теплоізоляційних якостей використовуються ущільнювальні профілі. Також даний тип воріт забезпечує якісний захист від вологи, пилу і низьких / високих температура. У приміщеннях з використанням промислових воріт вдасться знизити тепловтрати і заощадити енергію, що говорить про доцільність використання такого типу воріт.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі