Алюмінієві вікна

Вікна, що виготовляються з алюмінієвого профілю, прийнято також називати алюмінієвими. Вікна з даного матеріалу відрізняються своєю практичністю, вони дуже легкі, і мають багато вагомі переваги перед традиційними вікнами.

У першу чергу варто відзначити, що алюміній - це матеріал, який довго служить, крім того, він легкий, екологічний, надійний і дуже міцний. Металопластикові конструкції, а також конструкції з дерева не можуть похвалитися такими характеристиками, якими володіють алюмінієві конструкції. Алюмінієвий профіль може супроводжуватися термоізоляцією або йти без неї - все залежить від локації використання алюмінієвого профілю. Якщо мова йде про засклення балконів, павільйонів або торгових центів, то в шарі термоізоляції немає потреби. А от якщо склити лоджії і квартири, то без термоізоляційного шару, який не тільки перешкоджає попаданню холоду ззовні, але і затримує шум, не обійтися.

Алюмінієві вікна мають масу варіацій; це можуть бути вікна з однокамерним або двокамерним склопакетом, одно- або трьохкамерний профіль. Алюмінієві вікна завдяки застосованим матеріалам дозволяють створювати найрізноманітніші форми, а також кольори, які можуть бути абсолютно будь-якими. Якщо мова йде про анодування, то кольорів не так вже й багато, проте покриття буде грати роль певного захисту.

Залежно від місця установки і функцій, вікна ділять на «теплі» і «холодні». Що стосується холодних алюмінієвих вікон, то вони являють собою порожнистий однокамерний профіль, який не має термічної вставки. Такі вікна встановлюються, як правило, в приміщеннях, де немає опалення. При цьому можна вибирати серед широкого розмаїття «холодних» алюмінієвих вікон. Склопакети можуть бути матовими, прозорими або тонованими, також є можливість установки броньованого скла або зовсім обійтися без скла, замінивши його сендвіч-панеллю.

У житлових будинках переважна установка «теплих» алюмінієвих вікон, конструкцією яких передбачена термовкладка, яка захищає приміщення від перепадів температури. Завдяки її наявності поширення теплового потоку обмежується, і профіль володіє зниженою теплопровідністю.

Алюмінієві вікна дуже легкі у виробництві, їх нескладно встановлювати і легко обслуговувати. Крім того, вони мають дуже тривалий термін експлуатації.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі