Алюмінієві вікна

Вікна, що виготовляються з алюмінієвого профілю, прийнято також називати алюмінієвими. Вікна з даного матеріалу відрізняються своєю практичністю, вони дуже легкі, і мають багато вагомі переваги перед традиційними вікнами.

У першу чергу варто відзначити, що алюміній - це матеріал, який довго служить, крім того, він легкий, екологічний, надійний і дуже міцний. Металопластикові конструкції, а також конструкції з дерева не можуть похвалитися такими характеристиками, якими володіють алюмінієві конструкції. Алюмінієвий профіль може супроводжуватися термоізоляцією або йти без неї - все залежить від локації використання алюмінієвого профілю. Якщо мова йде про засклення балконів, павільйонів або торгових центів, то в шарі термоізоляції немає потреби. А от якщо склити лоджії і квартири, то без термоізоляційного шару, який не тільки перешкоджає попаданню холоду ззовні, але і затримує шум, не обійтися.

Алюмінієві вікна мають масу варіацій; це можуть бути вікна з однокамерним або двокамерним склопакетом, одно- або трьохкамерний профіль. Алюмінієві вікна завдяки застосованим матеріалам дозволяють створювати найрізноманітніші форми, а також кольори, які можуть бути абсолютно будь-якими. Якщо мова йде про анодування, то кольорів не так вже й багато, проте покриття буде грати роль певного захисту.

Залежно від місця установки і функцій, вікна ділять на «теплі» і «холодні». Що стосується холодних алюмінієвих вікон, то вони являють собою порожнистий однокамерний профіль, який не має термічної вставки. Такі вікна встановлюються, як правило, в приміщеннях, де немає опалення. При цьому можна вибирати серед широкого розмаїття «холодних» алюмінієвих вікон. Склопакети можуть бути матовими, прозорими або тонованими, також є можливість установки броньованого скла або зовсім обійтися без скла, замінивши його сендвіч-панеллю.

У житлових будинках переважна установка «теплих» алюмінієвих вікон, конструкцією яких передбачена термовкладка, яка захищає приміщення від перепадів температури. Завдяки її наявності поширення теплового потоку обмежується, і профіль володіє зниженою теплопровідністю.

Алюмінієві вікна дуже легкі у виробництві, їх нескладно встановлювати і легко обслуговувати. Крім того, вони мають дуже тривалий термін експлуатації.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі