Алюмінієві двері

Вибір дверей для будинку - справа відповідальна й серйозна, оскільки до такого елементу будівлі, як двері, висуваються особливі вимоги. В першу чергу, варто відзначити безпека, надійність і функціональність дверей. І в цьому плані алюмінієві двері явно можуть дати фору.

У порівнянні з металопластиковими дверима алюмінієві двері відрізняються особливою надійністю і функціоналом. Варто відзначить, що вони можуть витримувати низькі температури, а також перепади температур, причому досить різкі, їм не страшні. Також алюмінієві двері не бояться ушкоджень, іржі, агресивного впливу зовнішнього середовища, тому варто відзначити, що їх можна піддавати більш сильним навантаженням і інтенсивніше експлуатувати. Зокрема, алюмінієві двері часто використовуються в якості вхідних, однак і всередині приміщення їм також можна знайти застосування.

Алюмінієві двері, використовувані як вхідні, можуть бути закритими або мати скляні вставки. У них може бути присутнім шар термоізоляції. Якщо термоізоляції немає, то такі двері можна встановлювати в нежитлових приміщеннях, наприклад, у бізнес-центрах, офісних зданійх, павільйонах, банках або торгових центрах. Без термоізоляції алюмінієві вікна можуть бути використані в житлових приміщеннях в якості вхідних, або ж як двері в тамбур. Не варто забувати також про двері на дачах і всередині квартир, де можна застосовувати розсувні алюмінієві двері, які є візитною карткою стильного і сучасного інтер'єру. Крім того, алюмінієві двері дають простір фантазії, оскільки такі дверні конструкції можна створювати в різних колірних рішеннях і формах.

Алюмінієві двері можуть мати різну конструкцію - це можуть бути орні, розсувні або маятникові двері, які крім звичайних функцій можуть мати і додаткові, наприклад, куленепробивні, ударостійкі і пожежостійкі. Так що якщо ви цінуєте свою безпеку, алюмінієві двері - це оптимальний вибір.

При перепадах температур, а також суворих погодних умовах алюмінієві двері не деформуються і відмінно зберігають свій первісний вигляд. Вони стійкі до корозії, мають дуже довгий термін служби, і саме через цих факторів алюмінієві двері з зручністю можна використовувати в громадських місцях. Матеріал дуже легкий, завдяки чому можливе виготовлення різних моделей з різним функціоналом і формами.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі