Алюмінієві фасади

В даний час величезну популярність придбало фасадне скління будівель, можливе при використанні фасадів та алюмінію. Матеріали при виготовленні фасадів використовуються тільки високоякісні і сучасні, із застосуванням новітніх досягнень, тому варто відзначити, що фасади відрізняються високою міцністю, а також мають довгий термін експлуатації.

Алюміній, з якого виготовляють фасади, як матеріал демонструє чудові якості, високу міцність і екологічність. В облицюванні будівлі за допомогою алюмінієвих фасадів можна успішно і у великій кількості задіяти склопакети, і завдяки таким конструкціям фасади виходять дуже красивими і оригінальними, поряд з раціональним використанням простору.

Фасад з алюмінієвого профілю - це широке розмаїття ідей і форм, які сміливо можуть використовувати і втілювати в життя архітектори та проектувальники. Знання справи, а також простір для фантазії - це дає можливість створювати оригінальні і красиві варіанти скління будівель.

Перепади температури властиві клімату України, тому варто відзначити також, що алюмінієві фасади тут припадуть як не можна краще. Справа в тому, що фасади з алюмінію не бояться різких коливань температури, які властиві нашому клімату. Так що не варто переживати за те, що фасад деформується або поміняє первісну форму - цього не станеться. Відзначимо також, що алюмінієві фасади мають виняткові термостійкість і звукоізоляційні характеристики. Крім того, архітектори сміливо беруться за застосування в склінні алюмінієвих фасадів, оскільки з ними легко працювати - їм можна надавати будь-яку бажану форму, а також використовувати самі сміливі колірні рішення.

Алюмінієві фасадні системи являють собою цільні конструкції, які зміцнюються на несучій стіні тієї чи іншої будівлі. Будівлі з такими фасадами - зовсім не рідкість в сучасному світі, і зустріти їх можна практично в будь-якому місті. Відзначимо, що деякі бізнес-центри, офісні та комерційні будівлі навіть взяли за якийсь стандарт обладнуватися такими фасадними системами. Якщо завдання архітекторів і проектувальників - надати висотній будівлі дуже сучасний і стильний вигляд, то найкращим чином з даною задачею справиться алюмінієвий фасад.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі