Алюмінієві фасади

В даний час величезну популярність придбало фасадне скління будівель, можливе при використанні фасадів та алюмінію. Матеріали при виготовленні фасадів використовуються тільки високоякісні і сучасні, із застосуванням новітніх досягнень, тому варто відзначити, що фасади відрізняються високою міцністю, а також мають довгий термін експлуатації.

Алюміній, з якого виготовляють фасади, як матеріал демонструє чудові якості, високу міцність і екологічність. В облицюванні будівлі за допомогою алюмінієвих фасадів можна успішно і у великій кількості задіяти склопакети, і завдяки таким конструкціям фасади виходять дуже красивими і оригінальними, поряд з раціональним використанням простору.

Фасад з алюмінієвого профілю - це широке розмаїття ідей і форм, які сміливо можуть використовувати і втілювати в життя архітектори та проектувальники. Знання справи, а також простір для фантазії - це дає можливість створювати оригінальні і красиві варіанти скління будівель.

Перепади температури властиві клімату України, тому варто відзначити також, що алюмінієві фасади тут припадуть як не можна краще. Справа в тому, що фасади з алюмінію не бояться різких коливань температури, які властиві нашому клімату. Так що не варто переживати за те, що фасад деформується або поміняє первісну форму - цього не станеться. Відзначимо також, що алюмінієві фасади мають виняткові термостійкість і звукоізоляційні характеристики. Крім того, архітектори сміливо беруться за застосування в склінні алюмінієвих фасадів, оскільки з ними легко працювати - їм можна надавати будь-яку бажану форму, а також використовувати самі сміливі колірні рішення.

Алюмінієві фасадні системи являють собою цільні конструкції, які зміцнюються на несучій стіні тієї чи іншої будівлі. Будівлі з такими фасадами - зовсім не рідкість в сучасному світі, і зустріти їх можна практично в будь-якому місті. Відзначимо, що деякі бізнес-центри, офісні та комерційні будівлі навіть взяли за якийсь стандарт обладнуватися такими фасадними системами. Якщо завдання архітекторів і проектувальників - надати висотній будівлі дуже сучасний і стильний вигляд, то найкращим чином з даною задачею справиться алюмінієвий фасад.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі