Офісні перегородки

Офісні перегородки являють собою алюмінієві конструкції, які складаються з алюмінієвого профілю, скла, а також спеціальних механізмів. Офісні перегородки є одним з обов'язкових елементів сучасного офісу, оскільки завдяки їм створюються комфортні робочі місця, і при цьому немає необхідності кардинально змінювати приміщення за допомогою фундаментальних стін.

Стаціонарні офісні перегородки допомагають створити в офісах кімнати для переговорів, для відпочинку, кабінети, а також виставкові зали і галереї. Також офісні перегородки можуть бути використані в декоративних цілях або ж щоб розділити ділянки приміщення. У різних виробничих сферах такі перегородки можуть бути використані в якому завгодно кількості. Перегородки активно застосовують в оформленні бізнес-центрів, навчальних закладів, фітнес-центрів, а також банків, торговельних установах і автомобільних салонах. Особливості конструкції офісних перегородок допомагають успішно поєднувати їх будь-яким сучасним інтер'єром, в який вони успішно впишуться. Заповнення офісних перегородок може бути прозорим, непрозорим або комбінованим. Також вони можуть розрізнятися по кольорам.

За допомогою офісних перегородок стаціонарного типу можна створювати планування приміщення, не допускаючи при цьому великих фінансових витрат. На них можна встановлювати жалюзі з механічним приводом. Будівництво стає незапорошену і швидким процесом. Офісні перегородки можуть бути зведені із прозорим непрозорим або комбінованим наповненням, крім того, можна вибирати з широкого розмаїття колірних рішень.

Мобільні офісні перегородки дозволяє раціонально використовувати офісний простір. В необхідній кількості можна встановити робочі модулі. При цьому такі модулі не позбавляють відчуття самостійності, однак при цьому колектив може працювати злагоджено, в команді, завдяки невеликій висоті модуля. Мобільні перегородки вписуються в будь-яке приміщення, їх особливістю є те, що їх можна сміливо об'єднувати, стикувати, і при цьому в кріпленні до підлоги немає необхідності.

Крім того, офісні перегородки можуть бути виготовлені із цільного скла, товщина якого відповідає товщині фурнітури. Такі перегородки відмінно вписуються в сучасні інтер'єри і дають простір для численних дизайнерських ідей. Крім того, для них є широкий спектр різної фурнітури. Системи суцільноскляних перегородок дуже надійні, легкі і безпечні.
Варто згадати і розсувні офісні перегородки, які можуть складатися гармошкою. Теоретично, такі перегородки можуть мати необмежену ширину, завдяки чому їх успішно використовують у ресторанах, торгових центрах, басейнах, автомобільних салонах. Механізм відкривання отвору в таких перегородках дуже компактний, а самі перегородки забезпечує високу ступінь захисту від проникнення вологи і повітря завдяки спеціальному ущільнювачу.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі