Аксесуари

Скління будинку - це дуже важлива частина ремонту. З вікнами будь будівля має завершений вигляд, має свої очі, вигладять затишно. Щоб вікна були зручними та комфортними у використанні, а також, щоб вони вписувалися в певний інтер'єр, необхідне використання різних аксесуарів, які додадуть вікнам індивідуальність, оптимальний з дизайнерської точки зору вид, а також будуть дуже практичними. Розширити можливості вікон можна з застосування аксесуарів, які будь-якого вікна зможуть надати вишуканий і витончений вид.

Кут відкривання можна регулювати за допомогою особливого обмежувача. Варто відзначити, що ручки на вікні також можуть відрізнятися в залежності від функцій, які вони повинні виконувати - це можуть бути прості ручку, що відрізняються за кольором, а також ручки із засувкою або навіть із замком.
Для будь-якого вікна можна завжди підібрати додаткові й досить потрібні речі. Наприклад, влітку дуже знадобляться москітні сітки. Мова йде про дуже міцною сітці на жорсткій рамці.

Безумовно, яке вікно обходиться без підвіконня? Підвіконня, само собою, також виконує різні функції, і надає вікну завершеного вигляду. Підвіконня повинні бути практичними і зручними, і для більшого комфорту у використанні їх виробляють стійкими до різних типів впливу - хімічним або температурним. Завдяки матеріалам і способам оформлення, підвіконня можуть бути самими різними і впишуться в абсолютно будь-який інтер'єр - класичний або сучасний. Можливий підбір і установка звичних білих підвіконь, підвіконь, стилізованих під мармур або ж імітують деревний матеріал.

Також для вікон використовуються відливи, які виготовляються з оцинкованої сталі, або ж сталі з полімерним покриттям, яке може мати білий або ж коричневий колір.

Для декоративних функцій можу використовуватися такі елементи, як декоративні рамки, використовувані на склопакеті або всередині нього. За допомогою особливих плівок вікна можна ламінувати в будь-який цікавить колір. Також склопакети можна тонувати за бажанням.

Особливі системи можуть забезпечити дистанційне керування фрамугою, наприклад, відкривання.


Фурнітура

Фурнітура являє собою спектр різноманітних деталей, основне завдання яких - забезпечити належне функціонування віконних і дверних конструкцій. Мова йде про функції відкриття-закриття, передбаченого в конструкції повороту і фіксації в заданому положенні.

Що стосується віконної фурнітури, то вона являє собою основні елементи сучасних металопластикових вікон. Чим якісніше і надійніше фурнітура, тим довше буде служити вікно, тим довше воно буде виконувати свої функції і буде безпечним і легким у використанні. Якісна фурнітура забезпечує комфорт використання вікна, плавність рухів і легкість виконуваних маневрів з вікном. Із застосуванням фурнітури можливо регулювати інтенсивність провітрювання приміщення, в якому встановлено вікно. Фурнітура дозволяє утримувати стулку вікна в положенні, яке ви їй задаєте, а також запобігає можливість того, що через протяг вікно закриється.

Для забезпечення нормальної роботи двері використовується дверна фурнітура. Мова йде про кріплення для дверей, а також інструментах, що забезпечують відкриття і закриття дверей. Примітно, що дверна фурнітура володіє також естетичним ефектом - за допомогою деяких елементів двері може виглядати незвично і мати ексклюзивний дизайн. Серед дверної фурнітури слід назвати наступні елементи - це дверні ручки і замки, доводчики, направляючі, петлі і кріпильні механізми, а також різні дверні аксесуари.

Дверна фурнітура є зручною і безпечною в тому випадку, якщо вона підходить до конкретної двері. Також існує необхідність того, що фурнітура повинна зовні підходити до дизайну дверей і обстановці приміщення в цілому.

Будь фурнітура повинна відрізнятися особливою надійністю і довго служити. Варто відзначити, що вона також повинна бути міцною і бути стійкою до корозії. Стандарти якості фурнітури передбачають забезпечення тривалого часу роботи, а це - кілька десятків тисяч циклів відкриття-закриття. Елементи фурнітури виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, покритої захисними гальванопокриття, і в деяких випадку - спеціальним лаком. Все це в комплексі забезпечує високу опірність корозії і ефективність безперебійної роботи віконної або дверної конструкції. Всі зазначені характеристики забезпечують високу якість і гарантію з боку виробника з приводу того, що фурнітура буде служити протягом зазначеного строку експлуатації, а можливо, і трохи довше.

Віконна ручка підвищеної безпеки – Hoppe Secustik.

Пропонуємо вам новинку на ринку віконної продукції - протизламна віконна ручка німецької компанії Hoppe Secustik.


Її основна особливість полягає в тому, що в ручку Hoppe Secustik інтегровано систему захисту від проникнення зловмисників.


Як це працює?


Коли ви повертаєте ручку Hoppe Secustik в різні положення, механізм ручки видає характерні клацання, подібні клацаннях які видає механізм банківського сейфа при відкритті або закриття. Це механізм блокування ручки з клацанням займає своє становище. У ручку Hoppe вбудований механізм, який при спробах відкрити вікно зовні викруткою або іншим інструментом блокує ручку і не дає їй відкритися.


Віконна ручка випускається трьох кольорів, білий, срібний, коричневий.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі