Двері бронь

Вхідні двері повинні забезпечувати будинку і його мешканцям найнадійніший захист - не тільки ізолюючи від шуму і температурного впливу навколишнього середовища, але і від несанкціонованого проникнення в житло. Безумовно, для своєї безпеки краще всього вибирати якісні та надійні двері, і краще всього в сучасному світі себе зарекомендували броньовані двері. Такі двері відрізняються високою якістю, і, що важливо, вони доступні за ціною практично будь-якої категорії населення. Броньовані двері - це саме ті двері, які захистять і послужать довгу службу.

Для будь броньованих дверей визначальним чинником є ​​металоконструкція, на якій вона і грунтується. Зараз існує широка різноманітність металевих конструкцій, що відрізняються між собою як зовні, так і по складності замків, а також по різному ступені надійності. Відзначимо також, що броньовані двері можуть бути різними і за формою - звичайні, прямокутні або у формі арки.

Броньовані двері виготовляються з високоякісного металу в поєднанні з самої надійною фурнітурою. У традиційному розумінні дверне полотно броньованих дверей являє собою 2 листа стали, ширина яких може бути від 1,5 до 2 мм (проте в деяких випадках можливе і 3 мм). Листи об'єднуються залізним каркасом з наявністю ребер жорсткості. Із залізного куточка робиться основа полотна. В якості матеріалу ізоляції використовується мінеральна вата. Дверну коробку також виготовляють із залізного куточка.

За допомогою спеціальних петель дверне полотно зміцнюється в дверній коробці. Двері на опорних підшипниках вважаються самими надійними та комфортними в структурі бронедверей. Конструкція з такими підшипниками працює добре, тихо, сама конструкція не просідає і не клинить. У конструкцію броньованих дверей також входять так звані антизрізи, які утримують двері і не допускають їх зносу, навіть якщо дверні петлі зрізаються. Таким чином, нескладні пристрої допомагають убезпечити будинок від проникнення злочинців. Броньовані двері супроводжується двома встановленими замками різних типів. В цілому броньовані двері мають дуже вигідні захисні характеристики.

Замовник, крім того, може вибирати матеріал для оформлення і декоративної обробки броньованих дверей. Вони можуть бути пофарбовані допомогою порошкової фарби, можна покрити їх антивандальним покриттям або винилискожей. Для більш дорогих, але не менш стильних варіантів - дерево або ж МДФ.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі