Про нас

Компанія ROYAL заснована групою ведучих фахівців галузі регіону у 2010 році. Фундаментальним принципом початку роботи компанії стало розумне співвідношення ціни та якості продукції, що пропонується кінцевому споживачеві, який підтримується та підтримуватимеся компанією завжди.

Саме тому, завдяки багаторічному практичному досвіду спеціалістів компанії, вибір впав на продукцію таких відомих та надійних європейских брендів, як VEKA (профіль ПВХ), WinkHaus та FAPIM (віконно-дверна фурнітура), Profilco (алюмінієвий профіль), Alutech (ролетні та воротні системи).

Наявний персонал професійно навчених монтажних бригад дозволяє проводити гарантовано якісне та надійне встановлення конструкцій.

Велику увагу компанія приділяє дотриманню договірних відносин з замовником в плані дотримання термінів поставки продукції та якості.

Безперечним фактором доказу професіонализму фахівців компанії ROYAL являється постійні консультації та надання практичних порад компаніям-виробникам продукції, що в кінцевому результаті суттєво впливає на співвідношення “ціна-якість” для кінцевого споживача.

Завдяки злагодженості, професіоналізму та відповідальності працівників компанії ROYAL на протязі свого існування вона забезпечила себе іміджем безрекламаційного та надійного постачальника послуг в регіоні.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі