Двері ПВХ

Двері ПВХ універсальні, дуже зручні і функціональні, тому їх можна розділити на кілька типів - вхідні, міжкімнатні і балконні двері (балконні блоки). Що стосується вхідних ПВХ дверей, то вони повинні відповідати високим вимогам захисту, безпеки, і забезпечувати якісну і надійну термозахист. При виробництві використовуються надійні запірні механізми, завдяки яким двері повинні щільно прилягати до косяка. Стулка дверей повинна бути щільною. У нижній частині рами використовується алюмінієвий або ПВХ поріг, однак тут вибір треба зупиняти виходячи з того, де буде встановлюватися поріг.

Двері підбираються в певні приміщення, і враховуються багато моментів - комбінації дверей, розміри та індивідуальні особливості приміщення. При виробництві дверей використовується фурнітура тільки найвищої якості, завдяки чому двері будуть служити довго і надійно. Вхідні двері можуть бути одностулковими або двостулковими.

Металопластикові двері, або двері ПВХ - дуже поширена продукція для оформлення балконів у житлових будинках. Балконні двері можуть меть у верхній частині склопакет - сендвіч-панель з металопластику плюс утеплювач в нижній частині. Або ж балконні двері може мати і у верхній, і в нижній частині склопакети.

Балконні двері в комплекті з вікном носить назву балконний блок. Така конструкція має ряд переваг - вона дозволять забезпечити якісну шумо-і термоізоляцію, її нескладно використовувати і обслуговувати. Балконний блок - це надійний захист житла, яка також має привабливий і сучасний вигляд. Балконні двері можуть мати в комплектації ручку-рогач і балконну засувку.

Двері ПВХ можуть також використовуватися як міжкімнатні. Однак не тільки в житлових приміщеннях можуть бути використані такі двері - їх можна сміливо встановлювати в цехах на виробництві, в торгових залах, магазинах, палатах і кабінетах. Міжкімнатні ПВХ дверей дуже поширені в приміщеннях комерційного призначення, проте і в побуті їх також можна дуже раціонально використовувати. Справа в тому, що міжкімнатні двері ПВХ дуже зручні, легкі в обслуговуванні, їх не потрібно фарбувати, вони легко піддаються ремонту і легко миються.

Щоб поліпшити шумоізоляцію міжкімнатних ПВХ дверей, можна комплектувати їх масивними стеклами. Крім того, щоб поліпшити герметичність, можлива установка багатоточкового замикання. Також для створення певного дизайну міжкімнатні ПВХ двері можна ламінувати різними плівками.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі