Рулонні штори

Дуже практичним і незвичайним способом оформити кінні прорізи є декорування його за допомогою рулонних штор. Рулонні штори такі ж практичні, як жалюзі, і завдяки тому, що це все ж штори, в приміщенні вдається створити дивовижну душевну і затишну атмосферу. За допомогою рулонних штор можна успішно регулювати світловий потік і освітленість приміщення. Завдяки величезному різноманітності тканин, фактур, забарвлень і малюнків, а також різним ступенем пропускання світла і його поглинання, можна створювати саме ту обстановку, яка найбільше необхідна в даний момент. В залежності від того, який тип тканини використовується в рулонних шторах, приміщення може бути повністю затемненим, або ж може мати місце м'яке розсіяне освітлення. Тканини, використовувані для створення рулонних штор, мають ряд переваг - завдяки особливій просоченню вони відштовхують пил і не вбирають вологу, завдяки чому догляд за ними здасться справжнім задоволенням.

Рулонні штори, також відомі під назвою ролл-штори, можуть вигідно поєднуватися також і з традиційними шторами і навіть портьєрами, або ж бути самостійною частиною оформлення вікна. Між шторою і склом утворюється особливий прошарок повітря, що допомагає зберегти тепло в приміщенні взимку і не пропустити всередину спеку в літні місяці. Рулонні штори також допомагають захистити предмети інтер'єру, меблі й техніку від вигорання.

Рулонні штори бувають двох видів - відкриті або закриті. Що стосується відкритої системи рулонних штор, то вона складається з рівномірно накручиваемой на відкритий вал тканини. Власне вал кріпиться до вікна за допомогою кріпильних куточків. Для того, щоб тканина рівно лягала на віконний отвір або стулку, внизу її розташована планка-утяжелитель. Комплектуючі можуть поєднуватися за кольором з вікном. Нижня планка ковзає по напрямній волосіні, розташованої за тканиною рулонної штори. Завдяки такій конструкції навіть при протязі або в похилому положенні штора не відходить від вікна.

Якщо мова йде про рулонної шторі закритої системи, то ми маємо справу з рівномірно накручують на вал тканиною, і вал, в свою чергу, прикритий коробкою. З боків тканини кріпляться направляючі, і штора рівномірно лягає по стулці вікна. Між тканиною і вікном не буває просвіту. Крім того, направляючі і коробку, що приховує вал, можна підібрати за кольором вікна.

Навіть при яскравому освітленні з рулонними шторами можна досягти повного затемнення, що іноді буває необхідно - для перегляду кінофільмів. Проектора або для комфортного денного сну дитини. Таке можливо із застосуванням тканин різної щільності і фактури. Також тканини можуть мати і меншу щільність. Рулонні штори захищають внутрішнє оздоблення кімнат від вигорання на сонці. А правильно підібрана тканина рулонних штор допоможе зробити інтер'єр неповторним і дуже стильним. Якщо на підвіконні стоять кімнатні квіти, рулонні штори будуть пропускати необхідне для них кількість світла.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі