Штори день-ніч

На ринку сонцезахисних систем відносно недавно з'явилася така новинка, як штори типу «день-ніч» - рулонні штори.  Мова йде про особливость рулонної шторі, що складається з двох шарів, причому шари прозорого і непрозорого матеріалу чергуються. Завдяки такій будові рулонної штори можливо не тільки регулювати світловий потік, але також і змінювати ступінь затемнення приміщення. У цьому випадку можна частково або повністю поєднувати смуги тканини, які мають різну ступінь прозорості. Рулонні штори у Чернівцях від "Вікна Рояль" - це якість та комфорт!

Сам дизайн рулонних штор «день-ніч» виглядає дуже незвично і оригінально, а самі штори в порівнянні з іншими є більш універсальними. Справа в тому, що їх можна використовувати для оформлення вікон практично в будь-якому приміщенні. Крім того, вони дуже легкі, ними нескладно управляти, і в цілому вони мають дуже охайний і вишуканий вигляд.

Для управління рулонними шторами «день-ніч» використовується особливий механізм, що передбачає наявність ланцюжка. Саме з ланцюжком можна керувати процесом підіймання і опускання штори. Також нею регулюється світловий потік. Якщо штору зафіксувати автоматично, то можна залишити рівень довжини, який необхідний, і для цього вистачить лише відпустити ланцюжок управління.

Нижня планка рулонної штори «день-ніч» має особливу форму і грає роль обважнювача. Вона була спеціально розроблена для даної системи рулонних штор. При цьому, через нижню планку вільно ковзає подвійне полотно, після чого намотується на вал.

Для створення рулонних штор типу «день-ніч» використовуються особливі тканини, просочені засобом, що наділяє матеріал пиловідштовхуючими властивостями, а також антистатичним ефектом. Завдяки цьому всьому рулонні штори «день-ніч» не потребують особливого догляду і для їх чищення необхідно лише час від часу пройтися по них сухою щіткою. Навіть якщо ми маємо справу з сильними забрудненнями, то від них можна з легкістю позбутися за допомогою вологої губки.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі