Фурнітура

Фурнітура являє собою спектр різноманітних деталей, основне завдання яких - забезпечити належне функціонування віконних і дверних конструкцій. Мова йде про функції відкриття-закриття, передбаченого в конструкції повороту і фіксації в заданому положенні.

Що стосується віконної фурнітури, то вона являє собою основні елементи сучасних металопластикових вікон. Чим якісніше і надійніше фурнітура, тим довше буде служити вікно, тим довше воно буде виконувати свої функції і буде безпечним і легким у використанні. Якісна фурнітура забезпечує комфорт використання вікна, плавність рухів і легкість виконуваних маневрів з вікном. Із застосуванням фурнітури можливо регулювати інтенсивність провітрювання приміщення, в якому встановлено вікно. Фурнітура дозволяє утримувати стулку вікна в положенні, яке ви їй задаєте, а також запобігає можливість того, що через протяг вікно закриється.

Для забезпечення нормальної роботи двері використовується дверна фурнітура. Мова йде про кріплення для дверей, а також інструментах, що забезпечують відкриття і закриття дверей. Примітно, що дверна фурнітура володіє також естетичним ефектом - за допомогою деяких елементів двері може виглядати незвично і мати ексклюзивний дизайн. Серед дверної фурнітури слід назвати наступні елементи - це дверні ручки і замки, доводчики, направляючі, петлі і кріпильні механізми, а також різні дверні аксесуари.

Дверна фурнітура є зручною і безпечною в тому випадку, якщо вона підходить до конкретної двері. Також існує необхідність того, що фурнітура повинна зовні підходити до дизайну дверей і обстановці приміщення в цілому.

Будь фурнітура повинна відрізнятися особливою надійністю і довго служити. Варто відзначити, що вона також повинна бути міцною і бути стійкою до корозії. Стандарти якості фурнітури передбачають забезпечення тривалого часу роботи, а це - кілька десятків тисяч циклів відкриття-закриття. Елементи фурнітури виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, покритої захисними гальванопокриття, і в деяких випадку - спеціальним лаком. Все це в комплексі забезпечує високу опірність корозії і ефективність безперебійної роботи віконної або дверної конструкції. Всі зазначені характеристики забезпечують високу якість і гарантію з боку виробника з приводу того, що фурнітура буде служити протягом зазначеного строку експлуатації, а можливо, і трохи довше.

Віконна ручка підвищеної безпеки – Hoppe Secustik.

Пропонуємо вам новинку на ринку віконної продукції - протизламна віконна ручка німецької компанії Hoppe Secustik.


Її основна особливість полягає в тому, що в ручку Hoppe Secustik інтегровано систему захисту від проникнення зловмисників.


Як це працює?


Коли ви повертаєте ручку Hoppe Secustik в різні положення, механізм ручки видає характерні клацання, подібні клацаннях які видає механізм банківського сейфа при відкритті або закриття. Це механізм блокування ручки з клацанням займає своє становище. У ручку Hoppe вбудований механізм, який при спробах відкрити вікно зовні викруткою або іншим інструментом блокує ручку і не дає їй відкритися.


Віконна ручка випускається трьох кольорів, білий, срібний, коричневий.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі