Фурнітура

Фурнітура являє собою спектр різноманітних деталей, основне завдання яких - забезпечити належне функціонування віконних і дверних конструкцій. Мова йде про функції відкриття-закриття, передбаченого в конструкції повороту і фіксації в заданому положенні.

Що стосується віконної фурнітури, то вона являє собою основні елементи сучасних металопластикових вікон. Чим якісніше і надійніше фурнітура, тим довше буде служити вікно, тим довше воно буде виконувати свої функції і буде безпечним і легким у використанні. Якісна фурнітура забезпечує комфорт використання вікна, плавність рухів і легкість виконуваних маневрів з вікном. Із застосуванням фурнітури можливо регулювати інтенсивність провітрювання приміщення, в якому встановлено вікно. Фурнітура дозволяє утримувати стулку вікна в положенні, яке ви їй задаєте, а також запобігає можливість того, що через протяг вікно закриється.

Для забезпечення нормальної роботи двері використовується дверна фурнітура. Мова йде про кріплення для дверей, а також інструментах, що забезпечують відкриття і закриття дверей. Примітно, що дверна фурнітура володіє також естетичним ефектом - за допомогою деяких елементів двері може виглядати незвично і мати ексклюзивний дизайн. Серед дверної фурнітури слід назвати наступні елементи - це дверні ручки і замки, доводчики, направляючі, петлі і кріпильні механізми, а також різні дверні аксесуари.

Дверна фурнітура є зручною і безпечною в тому випадку, якщо вона підходить до конкретної двері. Також існує необхідність того, що фурнітура повинна зовні підходити до дизайну дверей і обстановці приміщення в цілому.

Будь фурнітура повинна відрізнятися особливою надійністю і довго служити. Варто відзначити, що вона також повинна бути міцною і бути стійкою до корозії. Стандарти якості фурнітури передбачають забезпечення тривалого часу роботи, а це - кілька десятків тисяч циклів відкриття-закриття. Елементи фурнітури виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, покритої захисними гальванопокриття, і в деяких випадку - спеціальним лаком. Все це в комплексі забезпечує високу опірність корозії і ефективність безперебійної роботи віконної або дверної конструкції. Всі зазначені характеристики забезпечують високу якість і гарантію з боку виробника з приводу того, що фурнітура буде служити протягом зазначеного строку експлуатації, а можливо, і трохи довше.

Віконна ручка підвищеної безпеки – Hoppe Secustik.

Пропонуємо вам новинку на ринку віконної продукції - протизламна віконна ручка німецької компанії Hoppe Secustik.


Її основна особливість полягає в тому, що в ручку Hoppe Secustik інтегровано систему захисту від проникнення зловмисників.


Як це працює?


Коли ви повертаєте ручку Hoppe Secustik в різні положення, механізм ручки видає характерні клацання, подібні клацаннях які видає механізм банківського сейфа при відкритті або закриття. Це механізм блокування ручки з клацанням займає своє становище. У ручку Hoppe вбудований механізм, який при спробах відкрити вікно зовні викруткою або іншим інструментом блокує ручку і не дає їй відкритися.


Віконна ручка випускається трьох кольорів, білий, срібний, коричневий.

Новини компанії
Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Зустрічаємо новий рік з сухими вікнами

Читати далі

Засклення балконів

Читати далі

Вікна - те що треба

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі