Протимоскитні сітки

Завдання протимоскітні сіток, що встановлюються на вікна, полягає в тому, щоб не тільки перешкоджати попаданню в приміщення шкідливих комах - мух, бджіл і комарів, а також не допускати в приміщення алергени - пил, тополиний пух і дрібного сміття. Крім того, якщо в будинку є які-небудь домашні вихованці, то навіть при відкритому вікні при наявності встановленої москітної сітки ризик їх випадання з вікна або з балкона зводиться до нуля. При цьому, москітні сітки насправді не таке вже й дороге задоволення.

Встановити москітну сітку при необхідності можна не тільки у вікні, а й на двері, якщо це необхідно. Крім того, москітна сітка може мати яку завгодно конфігурацію і розмір.

Антимоскітні сітки, що встановлюються на вікна, можуть бути різними, і найбільшого поширення набули рамкові сітки. Вони виглядають як металевий каркас з натягнутим полотном. У дверному або віконному отворі каркас зміцнюється з використанням спеціальних пристосувань, причому, циркуляція повітря не припиняється, а от комахи не мають анінайменшої можливості проникнути всередину приміщення. Москітна сітка за необхідності, наприклад, в зимовий час року, може бути легко знята. Їй не потрібно специфічний догляд - достатньо буде звичайного миття. Каркас сітки дуже стійкий до перепадів температур і погодних явищ завдяки шару особливої ​​фарби.

Існують також москітні сітки рулонного типу. Така конструкція передбачає наявність короба з рулоном, на який намотується сітка, а також спеціальних напрямних. Для установки такої москітної сітки досить за допомогою хустки опустити її вниз і зафіксувати в зручному положенні. Коли необхідність у використанні москітної сітки пропадає, то її можна сховати в короб. Таким чином, москітна сітка служить довше, і її зовнішній вигляд і властивості зберігаються.

Москітна сітка не перешкоджає природній вентиляції повітря, не перекриває огляд, не зменшує кількості світла з вікна, не представляє шкоди для здоров'я і екологічна. Всі необхідні функції вона виконує, оскільки основна функція сітки - захист від комарів і мух. Завдяки міцності й еластичності полотна сітки вона не боїться навіть легких деформацій.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі