Протимоскитні сітки

Завдання протимоскітні сіток, що встановлюються на вікна, полягає в тому, щоб не тільки перешкоджати попаданню в приміщення шкідливих комах - мух, бджіл і комарів, а також не допускати в приміщення алергени - пил, тополиний пух і дрібного сміття. Крім того, якщо в будинку є які-небудь домашні вихованці, то навіть при відкритому вікні при наявності встановленої москітної сітки ризик їх випадання з вікна або з балкона зводиться до нуля. При цьому, москітні сітки насправді не таке вже й дороге задоволення.

Встановити москітну сітку при необхідності можна не тільки у вікні, а й на двері, якщо це необхідно. Крім того, москітна сітка може мати яку завгодно конфігурацію і розмір.

Антимоскітні сітки, що встановлюються на вікна, можуть бути різними, і найбільшого поширення набули рамкові сітки. Вони виглядають як металевий каркас з натягнутим полотном. У дверному або віконному отворі каркас зміцнюється з використанням спеціальних пристосувань, причому, циркуляція повітря не припиняється, а от комахи не мають анінайменшої можливості проникнути всередину приміщення. Москітна сітка за необхідності, наприклад, в зимовий час року, може бути легко знята. Їй не потрібно специфічний догляд - достатньо буде звичайного миття. Каркас сітки дуже стійкий до перепадів температур і погодних явищ завдяки шару особливої ​​фарби.

Існують також москітні сітки рулонного типу. Така конструкція передбачає наявність короба з рулоном, на який намотується сітка, а також спеціальних напрямних. Для установки такої москітної сітки досить за допомогою хустки опустити її вниз і зафіксувати в зручному положенні. Коли необхідність у використанні москітної сітки пропадає, то її можна сховати в короб. Таким чином, москітна сітка служить довше, і її зовнішній вигляд і властивості зберігаються.

Москітна сітка не перешкоджає природній вентиляції повітря, не перекриває огляд, не зменшує кількості світла з вікна, не представляє шкоди для здоров'я і екологічна. Всі необхідні функції вона виконує, оскільки основна функція сітки - захист від комарів і мух. Завдяки міцності й еластичності полотна сітки вона не боїться навіть легких деформацій.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі