Відливи

Зовнішній вигляд вікон, а також фасадів і укосів з часом може постраждати від різних факторів - наприклад, від вологи, іржі чи бруду. Для того, щоб цього уникнути, має стояти питання щодо необхідності встановлення зовнішнього відливу і козирка, які не тільки допоможуть зберегти гарний зовнішній вигляд вікон, але і продовжать їм термін служби.

Віконні відливи грають власну роль в архітектурі будівель, і про них не можна забувати. Примітно, що за допомогою віконного відливу вікна можна надати той чи інший вид, підкреслити його достоїнства. Однак якщо відлив підібраний неправильно, то все враження від вікна може бути безнадійно зіпсовано.

В першу чергу, віконний відлив призначений для того, щоб забезпечити будівлі надійний захист від вологи, а також захистити від механічних впливів різного роду. Віконні відливи надають якісну гідроізоляцію між вікном і стіною. Для виготовлення віконних відливів використовуються матеріали, які не бояться корозії і є дуже стійкими до впливу вологи. Таким чином, підкреслимо, що для віконних відливів активно використовуються такі матеріали, як алюміній, пластик і оцинкована сталь.

На сьогоднішній день віконні відливи являють собою незамінний елемент у зовнішньому вигляді всього будинку в цілому, і вони як і раніше залишаються дуже важливою і функціональною деталлю будівлі.

Незважаючи на те, що відливи в першу чергу захищають вікна і сама будівля від пошкоджень, не можна недооцінювати також їх декоративну функцію. Якщо ви підбираєте відливи для вікон, важливо дотримуватися колірну гаму, а також стежити за тим, щоб відливи не контрастували, а підходили до дизайну фасаду будівлі. Примітно, що відливи не повинні забирати на себе більше уваги, ніж потрібно, а лише підкреслювати загальний образ.

Якісний відлив відрізняється зручністю монтажу, що не викликає жодних труднощів, і охайним зовнішнім виглядом. Встановлюються відливи в нижній частині вікна під віконною рамою зовні будівлі. Призначення відливів полягає в тому, щоб відводити талу або дощову воду і не давати їй пошкоджувати вікно і будівля в цілому. Важливо, щоб віконний відлив поєднувався з виглядом будівлі і вписувався в загальний образ.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі