Структурне скління

Структурне скління на сьогоднішній день представляється одним з найпоширеніших рішень для оформлень фасадів, незважаючи на те, що вперше його застосували в кінці 60-х років. Завдяки винаходу герметиків виявилося можливим з'єднувати в одну міцну конструкцію такі матеріали, як скло, метал і камінь. На основі структурної системи можливе скління фасадів будівель, причому дотримуються всі суворі вимоги до безпеки, а також енергозбереження та звукоізоляції.

Завдяки структурному склінню фасадів можливе створення цілісної і міцної системи, яка виглядає дуже акуратно зважаючи на відсутність на зовнішній частині фасаду алюмінієвих профілів. Те, що знаходиться зовні - це лише скляні панелі і шви, щільно заповнені герметиком, ширина яких становить 30 мм. Крім того, герметик може мати такий же колір, як і у скла. Так звані «приховані стулки» можуть бути вбудовані в систему структурного скління фасадів, і це здійснюється при необхідності створення природної вентиляції. У закритому положенні такі стулки виглядають так само, як і глухі елементи системи. Структурне скління фасадів в цілому демонструє прекрасні показники теплопровідності, водонепроникності, а також звукоізоляції і довговічності.

У системах структурного скління використовуються спеціальні склопакети. Для такого склопакета зовнішнє скло робиться довшим внутрішнього, завдяки чому його легко вдається приклеїти до опорної рамці, і конструкція стає надійніше за рахунок приклеювання обох стекол відразу. Примітно, що зовнішнє скло в склопакеті є загартованим - а це додаткові очки до міцності такої конструкції. Дл того, щоб склопакети утримувалися в структурі фасаду, застосовується двокамерний силіконовий герметик, які не боїться сонячного випромінювання. Герметики мають структуру, наближену до структури скла, є дуже еластичними і зміцнюють фасадну конструкцію. При правильному розрахунку фасади із застосуванням якісного силіконового герметика можуть витримувати різного роду навантаження - як правило, вітрові, але в окремих випадках і сейсмічні.

Структурне скління фасадів дозволяє забезпечити будівлю максимальною кількістю природного освітлення, що дозволяє значною мірою економити ресурси. Термін експлуатації фасадів за структурної системі скління - дуже довгий. На гладкій поверхні фасаду не скупчується пил, а волога через стики завдяки герметику не проникає. Якщо все ж мають місце деякі пошкодження окремих елементів, їх можна нескладно замінити.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі