Полуструктурне скління

Гладку й рівну скляну поверхню фасаду для різних будівель Чернівців можна створювати за допомогу напівструктурній системи скління фасадів. Згідно даній системі, поверхня має силіконові шви шириною 20 міліметрів. І склопакети збираються на структурному силіконі. Якщо в типі скління використовується напівструктурна система, то в установці декоративних кришок, тобто зовнішніх алюмінієвих профілів, немає необхідності. Таким чином, склопакет прикріплюється за допомогою дистанційної рамки і з'єднувального профілю склопакета до несучого профілю. Якщо існує така необхідність, то у фасад можуть бути при бажанні вбудовані приховані стулки, які з зовнішнього боку будуть абсолютно непомітними.
Напівструктурна система скління фасадів має ряд безперечних переваг. Приміром, у порівнянні зі стійко-ригеля вона має більш естетичний вигляд. Вся справа в тому, що в даній системі зовні не застосовуються алюмінієві профілі. Якщо порівнювати зі структурним склінням, напівструктурна система може бути створена і встановлена ​​за меншу вартість.
Якщо мова йде про встановлення вертикального або де похилого фасаду, то оптимальним рішенням як раз і буде напівструктурна система скління, оскільки вона забезпечує максимально можливу гідроізоляцію, яка не дозволить волозі надходити всередину будівлі.
Також відзначимо, що в створенні напівструктурного скління застосовується алюмінієвий профіль шириною 1,5 і 2 мм, а колірна гама може бути дуже різноманітною.
Дане фасадне рішення має на увазі відсутність широких декоративних і притискних кришок, які замінені тонкими притискними профілями, які зовні є імітацією структурного шва. У конструкції фасаду можуть бути передбачені інтегровані вікна, які можуть виступати в якості віконних блоків у системі напівструктурного скління.
Установка віконних блоків у напівструктурній системі скління фасадів здійснюється зовні будівлі. Також відзначимо, що існує можливість встановлювати склопакети, товщина яких становить від 28 до 50 мм, і це можливо при використанні існуючих ущільнювачів і термовставок. Склопакети, використовувані для оформлення Напівструктурне систем скління, виготовлені у відповідності зі строгими вимогами, які передбачаються даною системою скління.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі