Полуструктурне скління

Гладку й рівну скляну поверхню фасаду для різних будівель Чернівців можна створювати за допомогу напівструктурній системи скління фасадів. Згідно даній системі, поверхня має силіконові шви шириною 20 міліметрів. І склопакети збираються на структурному силіконі. Якщо в типі скління використовується напівструктурна система, то в установці декоративних кришок, тобто зовнішніх алюмінієвих профілів, немає необхідності. Таким чином, склопакет прикріплюється за допомогою дистанційної рамки і з'єднувального профілю склопакета до несучого профілю. Якщо існує така необхідність, то у фасад можуть бути при бажанні вбудовані приховані стулки, які з зовнішнього боку будуть абсолютно непомітними.
Напівструктурна система скління фасадів має ряд безперечних переваг. Приміром, у порівнянні зі стійко-ригеля вона має більш естетичний вигляд. Вся справа в тому, що в даній системі зовні не застосовуються алюмінієві профілі. Якщо порівнювати зі структурним склінням, напівструктурна система може бути створена і встановлена ​​за меншу вартість.
Якщо мова йде про встановлення вертикального або де похилого фасаду, то оптимальним рішенням як раз і буде напівструктурна система скління, оскільки вона забезпечує максимально можливу гідроізоляцію, яка не дозволить волозі надходити всередину будівлі.
Також відзначимо, що в створенні напівструктурного скління застосовується алюмінієвий профіль шириною 1,5 і 2 мм, а колірна гама може бути дуже різноманітною.
Дане фасадне рішення має на увазі відсутність широких декоративних і притискних кришок, які замінені тонкими притискними профілями, які зовні є імітацією структурного шва. У конструкції фасаду можуть бути передбачені інтегровані вікна, які можуть виступати в якості віконних блоків у системі напівструктурного скління.
Установка віконних блоків у напівструктурній системі скління фасадів здійснюється зовні будівлі. Також відзначимо, що існує можливість встановлювати склопакети, товщина яких становить від 28 до 50 мм, і це можливо при використанні існуючих ущільнювачів і термовставок. Склопакети, використовувані для оформлення Напівструктурне систем скління, виготовлені у відповідності зі строгими вимогами, які передбачаються даною системою скління.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі