Алютех

«Алютех» (AluTech) - це група компаній, яка є одним з лідируючих європейських постачальників ролетних систем та воріт. Компанія «Алютех» представляє собою 5 виробничих підприємств, а також 24 фірми, які відповідають за реалізацію продукції.
Завдяки тому, що об'єднання «Алютех» настільки масштабно, це дозволяє компанії виробляти і реалізувати широкий спектр гаражних та промислових секційних воріт, ролетних систем і алюмінієвих профілів. В першу чергу «Алютех» спирається на ринок збуту країн СНД і Балтії, але вона постійно розвивається і розширює можливості, і поставки продукції здійснюються також в Європу та Азію.

В асортимент продукції, яку пропонує компанія «Алютех», входять найрізноманітніші товари: це секційні промислові і гаражні ворота, алюмінієві профілі, в тому числі і пресовані, віконні відливи з алюмінію, накладки та опорні кронштейни, комплектуючі для ролетних систем, в'їзні ворота з алюмінію, а також системи автоматики та приводи.

Вся продукція, яка створюється на виробничих площах компанії «Алютех», відрізняється винятковою якістю і надійністю, що підтверджується міжнародними стандартами. При цьому ціни на продукцію залишаються конкурентоспроможними, щоб клієнти в усьому світі могли знайти товар по своєму смаку і за прийнятною ціною.

Історія компанії «Алютех» почалася більш ніж 15 років тому, і на сьогоднішній момент - це один з найбільших і найвідоміших фірм-виробників алюмінієвих профільних систем на території СНД.

«Алютех» у виробництві секційних воріт і збірці ролетних конструкцій використовує тільки найякісніші матеріали і новітні технології. Підприємство використовує сучасні склади, і території виробничих площ займають приблизно 8 000 квадратних метрів. У рік «Алютех» виготовляє близько 35 тисяч воріт і 10 тисяч ролетів. Кількість постійних клієнтів компанії перевалило за 2000. Продукція компанії «Алютех» доставляється в самі короткі терміни. Також по ворітній і ролетних автоматиці працює сервісний центр.

Новини компанії
Теплий склопакет SOLAR

Читати далі

Прем"єра 2017 DUOcolor Veka

Читати далі

25 червня 2016 року для компанії "ROYAL" відбувся семінар

Читати далі

Захисні ролети – безпечні та стильні моменти екстер’єру вашого будинку!

Читати далі

Новинки фурнітури від компанії Royal

Читати далі

Віконні рішення в різних стилях

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі