Дорхан


Компанія «Дорхан» (DoorHan) є великим виробником секційних воріт, які відрізняються особливою функціональністю, дуже зручні та легкі в експлуатації. Продукція компанії «Дорхан» - виняткової якості, оскільки її виготовляють, виходячи з різних експлуатаційних і кліматичних умов, в яких вона буде використовуватися. Також у цей список входять низькі і високі температури, а також можливість перепадів напруги в мережі змінного струму. Проектування воріт «Дорхан» має на увазі те, що продукція відрізняється високою якістю, не боїться морозу, є дуже стійкою, має тривалим ресурсом роботи, безпечна і універсальна.

Для виготовлення полотна воріт використовуються особливі сендвіч-панелі, розроблені спеціально компанією «Дорхан», і дана технологія не допускає з'єднання листів металу панелей між собою. Це забезпечує конструкції морозостійкість, завдяки чому в приміщенні залишається тепло, а холод не потрапляє всередину.

Ворота «Дорхан» відрізняються особливою міцністю, що стало можливим завдяки використанню новітніх технологій та найякісніших матеріалів. Завдяки особливим покриттям ворота «Дорхан» є стійкими до корозії, служать довго і надійно, забезпечуючи якісний захист від примхливих погодних умов.

Конструкції «Дорхан» зручні для установки в будь прорізи, і форма стелі та стін не грають особливої ​​ролі. Для секційних воріт «Дорхан», для більшості з них існує конфігурація для дев'яти типів прорізів, і їх можна встановити в будь-який гараж.

З приводу якості секційних воріт від компанії «Дорхан», то вони супроводжуються сертифікатами якості національних і регіональних стандартів, і процес їх виготовлення відповідає всім умовам і вимогам. Ворота «Дорхан» виробляються з безпечних для навколишнього середовища і здоров'я матеріалів, що відрізняються винятковою якістю.

Продукція компанії «Дорхан» представлена ​​в найширшому спектрі, завдяки чому можуть бути створені ворота, які підійдуть замовнику в повній відповідності з технічними вимогами, а також перевагами з приводу зовнішнього вигляду воріт. Завдяки технологічному підходу кожна конструкція стане ідеальним варіантом для того чи іншого об'єкта.
Поставки продукції «Дорхан» здійснюються в зазначені місця в найкоротші терміни. Виробничі майданчики компанії знаходяться в Росії, Китаї і Чехії, і реалізується продукція в більш ніж 30 держав, завдяки чому клієнти можуть отримувати відмінну продукцію за прийнятною ціною.

Новини компанії
Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі