Дилерам

Одним з основних напрямків роботи компанії ROYAL являється співпраця з її представниками (дилерами), та постійне розширення мережі цих представництв. Це дозволяє компанії територіально розширити сферу надання своїх послуг та товарів, що в результаті призводить до суттєвого покращення співвідношення “ціна-якість” для кінцевого споживача.

Компанія пропонує своїм представникам не просто постачання продукції, як це практикується більшістю фірм-постачальників, а повну підтримку представника, яка включає в себе наступне:

- повна рекламна підтримка (біг-борди, вивіски, постери, зразки продукції, реклама на транспорті дилера, візитки тощо в вказанням контактної інформації дилера);

- маркетингова підтримка (проведення спеціальних тренінгів з продажу із залученням провідних спеціалістів компаній VEKA, WinkHaus, ВікнаПром);

- технічна підтримка з залученням провідних спеціалістів компанії;

Відносини компанії ROYAL зі своїми представництвами базуються, перш за все, на засадах рівнозначного партнерства, тобто представник (дилер) являється обличчям компанії у своєму регіоні та перед своїми замовниками. Саме тому компанія приділяє велику увагу умовам роботи дилерів, беручи до уваги їх побажання та рекомендації.

Цінова політика відносно своїх дилерів розроблена компанією таким чином, щоб їх фінансовий здобуток був максимально плодовитий як для них самих, так і для самої компанії. Компанія ROYAL завжди готова йти назустріч представнику та всебічно підтримувати його.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі