Гарантія

Гарантія на металопластикові і алюмінієві вікна та двері складає 10 років, на броньовані двері, гаражні ворота та автоматику - 2 роки, на міжкімнатні двері та жалюзі - 1 рік.

Віконно-дверні конструкції - це дуже важливий елемент будь-якого приміщення, тому дана позиція має відповідну до якості ціну. Для того, щоб покупці були впевнені в якості вироблених та встановлених конструкцій, їм надається гарантія. Мова йде про гарантійні документі на встановлені конструкції, які отримує клієнт після установки, в якому обумовлені всі умови гарантійного обслуговування вікон. В залежності від виду виробів, термін обслуговування може бути різним.

Гарантійне обслуговування передбачає під час зазначеного терміну усунення майстрами недоліків, несправностей у роботі виробу, або ж, при необхідності, виріб може бути повністю замінено. Це за умови дотримання замовником правил єксплуатації та сервісного обслуговування.

Умови гарантії

1. Гарантійному обслуговуванню підлягають конструкції, які виявляться дефектними з вини виробника або продавця.
2. Гарантійному обслуговуванню не підлягають конструкції, причиною дефекту яких є порушення правил експлуатації, самостійний ремонт чи переробка, та наявність зовнішних пошкоджень.
3. Гарантійні зобов´язання дійсні тільки за умови проходження Замовником сервісного обслуговування конструкцій не рідше одного разу в рік або при потребі (здійснюється за кошти Замовника).
4. Гарантійному обслуговуванню не підлягають конструкції, дефекти яких сталися внаслідок дій третіх осіб (будівельники, штукатури, маляри тощо).

Правила ескплуатації
1. Після монтажу конструкцій рекомендується оздоблення відкосів згідно будівельних нормативів, та зняття захисної плівки з ПВХ профіля.
2. При проведенні будівельних робіт рекомендується закривати поверхню конструкції, включаючи скляне заповнення, плівкою, для запобігання хімічного та механічного впливу будівельних матеріалів та розчинів на поверхневий шар виробу.
3. По догляду за зовнішньою поверхнею конструкції рекомендується використання миючих засобів, що не містять в собі абразивні та агресивні хімічні сполуки (хлор, спирт тощо). Догляд здійснюється за допомогою м´якої ганчірки з використанням теплого мильного розчину, та застосуванням спеціальних засобів Cosmofen або VEKANOL-Reiniger.
4. Не рідше двох раз за рік необхідне миття та чищення гумових ущільнювачів за допомогою теплого мильного розчину, та нанесення силіконової змазки на робочі поверхні ущільнювачів (можливе використання силіконової змазки для автомобільних ущільнювачів).
5. В процесі експлуатації необхідно час від часу перевіряти стан дренажних та вентиляційних отворів конструкції, та при необхідності прочищати їх від забруднень.
6. Раз в рік, або за необхідності потрібне інспектування та змазування рухомих частин фурнітури (рекомендується проводити з залученням фахівця сервісного центру).

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі