Склопакет

Склопакет являє собою єдину конструкцію, яка має на увазі наявність двох або трьох віконний скло з повітряними камерами - однією або двома, залежно від кількості стекол. У комплекті з пластиковим вікном склопакет дозволяє створити в приміщенні оптимальний мікроклімат, створити затишок і обмежити надходження в відвідування зайвого тепла, холоду або шуму. Крім того, склопакети є відмінним рішенням для безпеки, а також комфорту, і мають приємний зовнішній вигляд.
Усередині склопакета скла можуть відрізнятися по товщині, їх кількість може бути різним. Крім того, рами склопакетів можуть мати різну ширину, колір і форму, завдяки чому вони відрізняються за властивостями і дозволяють створювати різноманітність форм і рішень, в яких вони можуть бути використані. А це означає, що на кожного покупця знайдеться свій склопакет, з певними характеристиками і вимогами.
Чим товщі склопакет, тим вище його теплофізичні властивості, так при кожному збільшення товщини склопакета спостерігається приріст теплоізоляції. Що стосується звукоізоляційних властивостей склопакета, то тут особливої ​​ролі товщина не грає.
Для того, щоб забезпечити вікнами і зберегти тепло в приміщенні з невеликими вимогами до звукоізоляції, цілком може підійти однокамерний склопакет. У житловому приміщенні переважніше використовувати двокамерний склопакет. Звукоізоляційні склопакети відмінно підійдуть для обмеження попадання шуму в приміщенні, вікна якого виходять на жваве простір, наприклад, трасу.
Такий вид склопакета, як захисний, в разі розбиття не розпадається на осколки, якими можна порізатися, а на дрібні і більш безпечні фрагменти.
Енергозберігаючий склопакет дозволяє утримувати в приміщенні тепло, якщо це необхідно, і не впускає всередину холод, тобто, працює за принципом термоса, роль якого виконує особливу тепловідбивне покриття на склі. У холодну пору року, якщо в кімнаті тепло, від енергозберігаючого склопакета відбивається і тепло, яке повертається назад у кімнату, без будь-яких втрат. Що ж до літніх місяців, то варто відзначити, що зовні температури набагато вище тих, які спостерігаються в приміщенні. Завдяки наявності особливого термослоя на склі, спека відбивається і не потрапляє в приміщення, в якому як і раніше прохолодно і приємно.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі