Скляні двері

Скляні двері дуже вигідно передають загальний настрій і можуть вміло прикрасити сучасний інтер'єр. Скло поєднує в собі одночасно простоту, легкість і незвичайну елегантність. Таким чином, варто підкреслити, що скляні двері - це незвичайний і дуже вишуканий підхід до оформлення приміщення. Крім того, скляні двері безпечні для використання, так як їх виготовляють із загартованого скла підвищеної міцності, яке підходить для реалізації найсміливіших і незвичайних задумів дизайнерів-оформлювачів.

Основна ставка на скляні двері полягає в їх стильності та елегантності. Мода на скляні двері прийшла до нас не так давно, проте двері зі скла буквально миттю стали надзвичайно популярними. Тепер скляні двері можна де завгодно - в офісах, торгових центрах і навіть у декорі житлових приміщень - котеджів і міських квартир.

Перевага такого матеріалу, як скло, полягає в тому, що завдяки своїй прозорості воно виглядає благородно і дуже легко. Скло можна сміливо відносити до екологічно чистих продуктів, тому за своє здоров'я під час експлуатації скляних дверей турбуватися не варто. Новітні техніки в декорі дозволяють створювати з скла і супутніх матеріалів неймовірні конструкції, які вдало впишуться в інтер'єри житлових приміщень і офісів у бізнес-центрах.
Скляні двері хороші в експлуатації завдяки тому, що вони дуже міцні. Механічних впливів різного роду вони практично не бояться. Крім того, скляні двері легкі, і додаткове відчуття легкості створюється завдяки тому, що скло, це в першу чергу - прозорий матеріал. Скляні двері мають широкий функціонал. Скло є дуже податливим матеріалом, завдяки чому скляні двері нескладно декорувати - на поверхню скла можна успішно наносити малюнки, наносити гравіювання або ж тонувати скло.
Крім усього іншого скляні двері, на відміну від своїх «колег», не обмежує доступ світла в приміщення. З її допомогою відкривається огляд приміщення, однак разом з тим успішно обмежується простір, певне під індивідуальні зони. Приміщення зі скляними дверима візуально виглядає більше. І в цьому є свій плюс.
Для виготовлення скляних дверей використовується загартоване скло, міцність якого вище, ніж у традиційного скла, в п'ять разів, тому навіть осколків такого скла навряд чи варто боятися. Скло вдало поєднується з різними матеріалами - металом, каменем, деревом, не боїться вологи, легко чиститься, а за умови нанесення захисного складу може навіть бути стійким до забруднень різного роду.

Новини компанії
Пластикові двері

Читати далі

Компанія RОYAL technology отримала звання “Фірма, якій довіряють”.

Читати далі

Комфорт та зручність з activPilot Ergo

Читати далі

Двері пластикові

Читати далі

Тепла підвіконна планка

Читати далі

Регулювання пластикових вікон власноруч

Читати далі

Поради
Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі

Алюмінієвий профіль - якості?
У сучасному будівництві активно застосовується алюміній з причини...

Читати далі

Чим відрізняються склопакети?

Склопакет є невід’ємною частиною сучасної віконної конструкції...

Читати далі