Скляні двері

Скляні двері дуже вигідно передають загальний настрій і можуть вміло прикрасити сучасний інтер'єр. Скло поєднує в собі одночасно простоту, легкість і незвичайну елегантність. Таким чином, варто підкреслити, що скляні двері - це незвичайний і дуже вишуканий підхід до оформлення приміщення. Крім того, скляні двері безпечні для використання, так як їх виготовляють із загартованого скла підвищеної міцності, яке підходить для реалізації найсміливіших і незвичайних задумів дизайнерів-оформлювачів.

Основна ставка на скляні двері полягає в їх стильності та елегантності. Мода на скляні двері прийшла до нас не так давно, проте двері зі скла буквально миттю стали надзвичайно популярними. Тепер скляні двері можна де завгодно - в офісах, торгових центрах і навіть у декорі житлових приміщень - котеджів і міських квартир.

Перевага такого матеріалу, як скло, полягає в тому, що завдяки своїй прозорості воно виглядає благородно і дуже легко. Скло можна сміливо відносити до екологічно чистих продуктів, тому за своє здоров'я під час експлуатації скляних дверей турбуватися не варто. Новітні техніки в декорі дозволяють створювати з скла і супутніх матеріалів неймовірні конструкції, які вдало впишуться в інтер'єри житлових приміщень і офісів у бізнес-центрах.
Скляні двері хороші в експлуатації завдяки тому, що вони дуже міцні. Механічних впливів різного роду вони практично не бояться. Крім того, скляні двері легкі, і додаткове відчуття легкості створюється завдяки тому, що скло, це в першу чергу - прозорий матеріал. Скляні двері мають широкий функціонал. Скло є дуже податливим матеріалом, завдяки чому скляні двері нескладно декорувати - на поверхню скла можна успішно наносити малюнки, наносити гравіювання або ж тонувати скло.
Крім усього іншого скляні двері, на відміну від своїх «колег», не обмежує доступ світла в приміщення. З її допомогою відкривається огляд приміщення, однак разом з тим успішно обмежується простір, певне під індивідуальні зони. Приміщення зі скляними дверима візуально виглядає більше. І в цьому є свій плюс.
Для виготовлення скляних дверей використовується загартоване скло, міцність якого вище, ніж у традиційного скла, в п'ять разів, тому навіть осколків такого скла навряд чи варто боятися. Скло вдало поєднується з різними матеріалами - металом, каменем, деревом, не боїться вологи, легко чиститься, а за умови нанесення захисного складу може навіть бути стійким до забруднень різного роду.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі