Замір вікон

Навіть найдорожчі вікна можуть виявитися непридатними до використання, якщо їх монтаж або вимір був неправильним. Якщо правильно встановити навіть недорогі вікна, вони довго прослужать вірою і правдою. Для того, щоб встановити вікно правильно, необхідно провести всі необхідні виміри, щоб конструкція не підвела і відповідала всім висунутим вимогам. Заміряти вікна у Чернівцях варто просто викликати фахівців Компаніі Royal.

Для того, щоб з установкою виробу не було проблем, необхідно правильно визначити розміри конструкції. Якщо виробляється попередній прорахунок розмірів вікна по телефону, необхідно знати ширину вікна і його висоту, тобто. Також слід провести виміри з внутрішньої та зовнішньої сторони віконного отвору.

У панельних будинках проріз може бути нерівним, через що необхідно буде виготовляти конструкцію більше на величину, яка дорівнює перекосу. Так, базовий розмір може бути збільшений по ширині і висоті отвору на 200-400 мм.

При вимірах також враховується установка відливу в нижній частині віконної конструкції, що встановлюється зовні приміщення, а зсередини - підвіконня. Дані аксесуари встановлюються на підвіконну планку, а сама ця планка повинні мати розміри по висоті 20-35 мм, і розміри можуть коливатися залежно від марки профілю ПВХ. Важливо, щоб нижня частина рами вікна не була нижче краю віконного прорізу. Щоб уникнути попадання води під віконну конструкцію при монтажі відлив встановлюється під вікноале все спочатку треба гарно заміряти отвори.

Монтажна піна використовується для того, щоб заповнити відстань від віконної коробки до стіни. При цьому важливо пам'ятати, що монтажну піну слід в обов'язковому порядку закривати силіконом або нащільником. Також важливо пам'ятати про те, щоб ширина монтажного шва не перевищувала 3-10 см. Якщо між рамою і відкосом дуже велика відстань, можна використовувати розширювачі, завдяки яким ширину віконної коробки при постійних розмірах скління можна збільшити. Для таких варіантів установки віконної конструкції є спеціально сконструйовані профілі. При цьому на розширниках, як правило, не економлять.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі