Вікна

Вікна - це очі будинку, які дозволяють створити зв'язок житла зі зовнішнім світом. Історія вікон, виготовлених з пластику, армованим металом всередині (інакше, металопластикові вікна), почалася приблизно в 50-ті роки минулого століття. З однієї простої причини вони різко знайшли популярність - вся справа була в тому, що енергоресурси подорожчали в ціні, і опалення житла також обходилося дорого, тому на допомогу прийшли енергозберігаючі технології, що застосовуються в будівництві.

Зазначимо, що віконні прорізи є основним джерелом тепловитрат, тому як, якщо віконні стики не мають достатньої щільності, а рами не мають належної герметизації, все тепло з будинку «витікає» на вулицю. Саме тому дуже важливо встановлювати у себе вдома якісні металопластикові вікна.

Металопластикові вікна, в порівнянні з традиційними вікнами, мають ряд переваг. Завдяки використаному матеріалу можлива робота з різними варіантами дизайну. Металопластикові вікна мають дуже великий функціонал, вони довго служать. Всі ці моменти роблять встановлення вікон із ПВХ дуже привабливим, оскільки якість цього товару на порядок краща від інших огороджувальних світлопрозорих конструкцій.

Вікна грають важливу роль у зовнішньому вигляді будинку, вони дозволяють сонячному світлу проникати всередину житла. Крім того, не варто забувати про те, що вікно повинно утримувати зовні холод, вологу і вітер, а також не випускати з приміщення тепло і забезпечувати звукоізоляційний ефект.

За допомогою металопластикових вікон можна відмінно оформити фасад будівлі. Характеристики металопластикового вікна, як обов'язкового елемента в сучасному помешканні - це легке і просте зведення, нескладний догляд, а також довгий термін служби. Наші вікна від компанії ROYAL мають гарні характеристики, і ви можете бути впевнені в якості. Вони відрізняються стильним оформленням - це може бути більш стримана класика або ж унікальні проекти, в яких враховується різне оформлення віконного отвору. Поверхня наших вікон також незвичайно якісна, і ви можете не турбуватися за збереження кольору і білизни рам протягом усього терміну експлуатації. За мікроклімат в будинку відповідають вікна - вони не випускають тепло назовні, не впускають холод та тримають під контролем зовнішні або внутрішні шуми. Пластик, який використовується у виготовленні віконних конструкцій, не боїться впливів зовнішнього середовища і не псується з часом. Він зберігає свій колір, не вимагає фарбування та будь-якого особливого догляду.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі