Двері

Двері - це величезний простір для роботи не тільки архітектора, але також і проектувальника, і навіть замовника, який може бачити по-різному оформлення фасаду будівлі. Дверям доводиться виконувати важливі функції, оскільки вони покликані захищати житло від різних непрошених гостей, а також негоди. Тому двері повинні відрізнятися тільки найвищою якістю.

Двері можуть супроводжуватися різними запірними механізмами, вони можуть йти в комплекті з різною фурнітурою, а також броньованими елементами, завдяки чому для мешканців створюється більш якісний захист. Двері можуть бути оформлені по-різному, і різноманіття варіантів оформлення дозволяє вибирати для різних варіантів дизайну, виходячи з оформлення та смаків і переваг замовника.

Вхідні двері можуть бути найрізноманітнішими - це одностулкові, двостулкові дверні конструкції. Для великих будівель пропонуються навіть багатостулкові двері. Двері в цілому можуть бути виконан у сучасному або класичному стилі, їх заповненням можуть служити панелі або триплексу. Крім того, велику роль відіграють додаткові елементи декору - в залежності від їх відсутності або наявності, двері можуть бути простими або відрізнятися вишукуванням, може мати місце один або кілька бічних декоративних елементів. Двері можуть відрізнятися за кольором і навіть стилізовані під дерево.

Окремої згадки заслуговують металопластикові двері. Багато хто помилково вважає, що їх встановлюють виключно на балконах або лоджіях, однак насправді їх успішно встановлюють в кафе і магазинах, офісах, а також різних установах, на зразок клінік та інших. У житлових приміщеннях також знайшлося місце металопластиковим дверям, які відіграють роль вхідних дверей заміського будинку, а також входу в гараж, басейн, на мансарду або ще куди-небудь. Для оранжереї металопластикові вікна підійдуть також найкращим чином.

Міжкімнатні двері також дуже важливі, і їх зовнішній вигляд відображає весь внутрішній вигляд приміщення, з яким він повинен поєднуватися. Міжкімнатні двері можуть бути розпашними, розкладними і розсувними. Найчастіше зустрічаються розсувні двері, яка підійде для будь-якого інтер'єру. Якщо мова йде про оформлення маленького приміщення, то найкращим варіантом стане розсувні двері, що відкривається за принципом шафи-купе. Ще один варіант - складається в «гармошку» двері, яка також економить місце.
Двері дуже важливі в плані безпеки, а також в плані зовнішності будь-якого приміщення. Саме тому важливо, щоб вони були якісними для виконання першочерговим функції, а також підходили по стилю і задумці в будь-який інтер'єр.

Новини компанії
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Пластикові вікна в деталях

Читати далі

Вікно в дитячу

Читати далі

Металопластикові двері VEKA

Читати далі

Пластикові двері

Читати далі

Поради
Декор металопластикових вікон

Читати далі

Три випадки запотівання вікна

Читати далі

Відео з теплого монтажа

Читати далі

Пластикові двері: як доглядати?
Для того, щоб пластикові двері служили довго, необхідно...

Читати далі

Аксесуари: поради
Для комфортного використання вікна протягом усього терміну...

Читати далі

Фасади: поради
Алюмінієві фасади - це дуже популярне рішення для...

Читати далі