Розпашні ворота

Розпашні ворота створюються практично за тими ж технологіями, що і розсувні, проте їх конструкція дещо відрізняється. Якщо порівнювати розпашні ворота з відкатними, то вони мають деякі переваги. До прикладу, варто відзначити, що для відкривання немає необхідності для присутності роликів і несучої балки. Крім того, для роликових платформ не потрібно заливати фундамент. У деяких випадках для відкоту воріт просто не вистачає місця – воротам не вдається відкотитися в потрібному напрямку, оскільки там чи тут знаходиться стіна, кут будинку або що-небудь інше.

Ворота можуть знаходитися під кутом, що також ускладнює установку відкатних конструкцій. У такому разі оптимальним рішенням буде установка традиційних розпашнихворіт.

Ворота у своєму класичному уявленні завжди мають солідний і охайний зовнішній вигляд, завдяки чому вони також популярні. Приміром, арочні ворота можуть виглядати нестандартно і привабливо, можуть відмінно вписуватися в загальний стиль архітектури. Так як розпашні ворота завжди передбачають наявність деякого вільного простору для їх відкриття, це може лише підкреслювати широту угідь їх власника і його добробут.

Історія розпашних воріт почалася давно, проте конструкція їх як і раніше актуальна. Крім того, зараз розпашні ворота можуть бути оформлені із самими незвичайними архітектурними і дизайнерськими підходами. Ворота можуть бути прикрашені різними елементами декору – решітками або елементами ковки, завдяки чому вони будуть виглядати по-різному в тому чи іншому вигляді. Дизайнери можуть працювати з розпашними воротами, оскільки їх конструкція дає для цього всі можливості.

Розпашні ворота мають деякі нюанси у використанні. Стулки воріт навішуються на стовпи, які повинні бути належним чином забетоновані, і це в першу чергу відбивається на безпеці використання розпашних воріт. У випадку, якщо маса стулок перевищує 250 кг, а довжина стулки – 2 метри і більше, то між стовпами повинен бути присутнім стрічковий фундамент, щоб через деякий час стулки воріт і стовпи разом з ними не виїхали назустріч один одному. Також можливо, матиме необхідність встановлення верхньої поперечини-перемички, але в такому випадку проріз воріт по висоті буде дещо обмежений.

Розпашні ворота, як і відкатні, складаються з декількох модулів, і можуть мати різноманітні варіанти дизайну. Технлогії при створенні розпашних дверей використовуються тільки самі останні, що говорить про їх сучасності, однак разом з тим розпашні ворота зберігають і класичний дизайн. Традиційні розстібні ворота можуть бути використані де завгодно – на промислових об’єктах, в приватному будівництві на території перед будинком, на об’єктах спільного користування та ін Якщо ви піклуєтеся про гарному зовнішньому вигляді воріт, про свою безпеку, а також надійності придбаного продукту, то розпашні ворота стануть найкращим варіантом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.