Алюмінієві фасади

Світлопрозорі фасади — це системні рішення для втілення різноманітних архітектурних та будівельних завдань. Легкі конструкції зі скла та алюмінію здатні стати саме тим елементом стилю, який реалізуватиме архітектурні ідеї любої конфігурації та рівня складності. Та, з іншої сторони, можуть перевтілити або змаскувати наявні похибки при реконструкції та ремонті будівлі.

Легкі алюмінієві конструкції в поєднанні з класичними будівельними матеріалами, як то бетон, скло, метал, дозволяють застосовувати їх при будівництві, облаштуванні та реконструкції будівель будь-якого призначення:
– промислові: заводи, фабрики тощо;
– комерційні: розважальні та бізнесові центри, спортивні та готельні комплекси, торговельні центри тощо;
– житлові: новобудови, приватне будівництво тощо.

Алюмінієві фасадні системи складаються з алюмінієвих профілів та супроводжуючих елементів, які разом утворюють єдину несучу конструкцію. Утворений таким чином каркас може бути заповнений різнобічними матеріалами: склопакетами, сендвіч-панелями тощо.

Завдяки своїм конструктивним особливостям та перевагам світлопрозорі фасади дають змогу реалізувати любі просторові конструкції: вертикальні, горизонтальні, нахилені, правильних та неправильних геометричних форм тощо.

Основні типи стійково-ригельних фасадів:

1. Класичні: в фасадних системах конструктивно передбачена видима зовнішня частина конструкції (декоративні притискні планки).
2. Структурні та напівструктурні: в фасадних системах конструктивно передбачено приховане кріплення елементів заповнення (без притискних планок).

Переваги.

Світлопрозорим фасадам властиві ряд принадливих властивостей та якостей, а саме:
– тривалий термін експлуатації;
– стійкість до деформації та корозії;
– захист будівлі від впливу погодних факторів;
– висока теплоізоляція та звуконепроникність приміщень;
– можливість виготовлення конструкцій довільної геометричної форми, в тому числі з переходом вертикального фасаду в нахилений;
– можливість використання в приміщеннях з підвищеною вологістю (зимові сади, басейни тощо) завдяки спеціальній системі відводу вологи та вентиляції;
– можливість вбудови готових вікон та дверей з алюмінія в світлопрозорий фасад за допомогою спеціальних адаптерів;
– екологічність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.