Металопластикові вікна, двері

Пластикові вікна та двері у Чернівцях

Ми пропонуємо купити пластикові вікна організаціям і жителям міста та області. Наше підприємство займається виробництвом конструкцій з ПВХ і алюмінію. Потужності компанії дозволяють виготовляти стандартні і нетипові вироби з пластика і алюмінію, також замовлення у великих обсягах. Ми виконуємо будь-які складні у виконанні замовлення клієнта.

Пропозиції компанії Вікна-Роял.

Профіль Евролайн :

Профіль Softline 82  

Профіль Softline 70

Наше підприємство займається не тільки виготовленням віконних систем, але і виробництвом офісних перегородок, вітражних конструкцій.

У нас – високий професіоналізм майстрів, які відповідають за замовлення клієнта. Всі роботи виконують досвідчені фахівці, які знають всі нюанси випуску конструкцій із пластику й алюмінію, які вміють поводитися з сучасним обладнанням і матеріалами різних видів.

Установка готових конструкцій. Наші майстри виконають монтаж ваших перегородок і вікон. Всі роботи будуть виконані швидко і акуратно, в повній відповідності з правилами установки.

Ми пропонуємо безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт клієнта для проведення замірів.

Переваги пластикових вікон.

Морозостійкість. Конструкції не тріскаються, не руйнуються під впливом низьких температур.
Тривалий експлуатаційний термін.

Вікна з 3 і 5 камерні склопакетами забезпечують відмінну шумо- і теплоізоляцію. Тому їх вигідно купувати жителям міста та області. Використовувані компанією профілі стійкі до агресивного впливу зовнішнього середовища. Високопрозрачное скло дозволяє сонячному світлу вільно проникати в приміщення.

Для розрахунку вартості віконних конструкцій зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону або відправте заявку через форму на сайті. Фахівець компанії погодить з вами зручний час приїзду майстра на безкоштовний вимір. Також менеджер зорієнтує клієнта за приблизною вартістю типових вікон, зразковим термінів виконання робіт.

Зверніться до нас, якщо хочете замовити пластикові вікна на вигідних умовах. Ми гарантуємо вам високу якість своєї продукції і короткі терміни виробництва конструкцій з будь-яких матеріалів.