Профіль Softline 82

Softline 82 являє собою інноваційну віконну систему, яка відповідає досить високим сучасним вимогам і має відмінні перспективи на майбутнє. Окремо варто відзначити високу енергоефективність даної віконної системи.
Енергозберігаючі характеристики вікон на сьогоднішній день є одними з найважливіших факторів при виборі вікон у Чернівцях. Зазначимо, що з використанням профільних систем Softline 82 можливо створювати проекти і створювати вікна, які відповідають не тільки високим сучасним вимогам, але й мають плани на майбутнє.
Завдяки оптимальній базової ширині монтажу системна платформа Softline 82 робить можливим створювати якісні вікна з високою енергоефективністю, які є дуже економними як для використання в новобудовах, так і у вже давно зведених будівлях, які потребують оновлення.
Зазначимо, що нова система характеризується власною стулковій геометрією, яка була створена з урахуванням особливостей застосування технології, при якій склопакет вклеюється безпосередньо в стулку. Дане рішення можуть вигідно використовувати переробники, отримавши широкий спектр нових можливостей для того, щоб зробити виробничий процес максимально безпечним, а готові вікна – найбільш якісними.
Віконні системи Softline 82 представляють собою комплексні системи, які можуть надавати понад 40 нових рішень в плані геометрії. Всі артикули віконної системи відповідають вимогам класу А стандарту RAL. Це передбачає чудову оптику вікна і високий функціонал. Додаткові артикули 70-міліметрових систем гарантують повну свободу при виборі тієї чи іншої конфігурації вікна.

Монтажна ширина віконної системи Softline 82, як випливає з її назви, становить 82 міліметра, і дозволяє робити систему універсальною. Це означає, що вона може бути використана для реконструкції старих будівель і успішно бути застосована в новобудовах.